Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagy túl jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagy túl jóképű, sőőőt, de ha szanaszét gyúrom a testem akkor lehetek jó pasi?

Figyelt kérdés

Szval olyan Jay Cutleres fejem van, na jó annyira nem erőltetett de hasonló és mellé még jó izmos leszek, akkor több lánynak be fogok jönni mintha vékony lennék? Vagy ronda fejű pasasnak már lőttek?


Így néz ki Jay Cutler. Hasonlítok igencsak rá. Bár még nem vagyok ennyire izmos és nem is leszek, de haladok elég rendesen...


[link]


2011. nov. 13. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az tévhit, hogy gyúrástól jó pasi leszel. A lányoknak az arc számít főleg, már ami a külsőt illeti.

Önbizalmat viszont adhat a dolog.

2011. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha a nőket az izom vonzaná akkor gorillákkal járnának :)
2011. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát a fenébe is, az arcomról nem tehetek. Azzal mit kezdjek? Azt nem tudom kigyúrni. Itt mindenki azt mondja, hogy ha jól akarsz kinézni akkor öltözz frankón, légy férfias és gyúrd ki magad. Akkor az egész kamu?
2011. nov. 13. 16:38
 4/16 A kérdező kommentje:
Végső elkeseredésemben ha tényleg az arc számít, akkor marad a plasztika.
2011. nov. 13. 16:39
 5/16 anonim válasza:
Azért eléggé számít szerintem a test is, pl egy kevésbé helyes fiún elég sokat tud dobni ha izmos. Valamelyik csaj például kimondottan csak arra megy hogy sportos legyen a pasi. De azért a gyúrást se vidd túlzásba, mert az már elég visszataszító ha valaki nagyon nagyon izmos. Szóval ha nem vagy a leghelyesebb akkor mindenképp gyúrj...sokat segít! :)
2011. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj istenem!! Eszedbe ne jusson az arc plasztika! FOGADJÁTOK MÁR EL MAGATOKAT EMBEREK!! Először magatokkal kellene tisztában lennetek,a belső értékeitekkel! Ha elfogadjátok magatokat,akkor magabiztosságot sugároztok,megnő az önbizalmatok és kéész. Ennyi. Ha önbizalmad van,szinte bármid lehet...
2011. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
16:55 ---> ez teljes mértékben így van!!!! önbizalom és kész :)
2011. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De ha csúnya vagyok és van önbizalmam és így megyek a lányok felé, akkor meg azért küldenek el mert bunkó meg nyomulós vagyok. Ebből sehogy sem jöhetek ki jól.
2011. nov. 13. 17:04
 9/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg olyan lányokat kiszemelni aki nem küldd el egyből,legalább ad egy esélyt hogy megismerjen...
2011. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Halli!Nekem nem a külső számít,attól hogy kivagy gyúrva nem leszel jobb,semmivel az alpári bunkókkal,helyesnek tartott srácokkal szemben(tisztelet a ritka kivételnek,akik még normálisak),sokan menőnek tartják magukat de nem,nem azok,csak szánalmas alakok,akik a mai "divatot" hajszolják mind fiúk és mind lányok,nekem már sokan mondták hogy "fura "vagyok,de nem érdekel más véleménye,a családom szeret és úgy fogad el ahogy vagyok!A belső többet ér,legalábbis nekem,igaz ez egy online oldal,és a valóság más,nagyon más,de én tartom ezt a véleményem!16 éves lány vagyok,sokan mondták hogy más vagyok mint a mostani lányok/fiúk illetve túl őszinte :S ami miatt "félnek" is tőlem a fiúk,de nem is bánom.Szerintem bíz önmagadban,legyél megértő,normális és kedves,de legfőképpen le legyél hiszékeny.Ha te más véleményére adsz,megérdemled,bocsánat de ez az igazság!Higgy magadban,és abban,aki tényleg szeret téged!Én általában vissza utasítom a fiúkat,nem azért mert nem akarok adni egy esélyt sem,de a suli az első,aki ezt nem érti meg,az szerintem nem is szeret annyira ahogy állítja ezt!Szerintem vissza taszító az,ha valaki más véleményére ad,Nem kell!Ja és tényleg nehéz normális csajt találni,mivel nem nagyon van olyan,aki "nem követi a divatot,hogy most mi a menő,így legtöbb csaj ribanc illetve fiúk közt meg alpári bunkó lesz!Szerintem ne keresd,majd meg talál téged a szerencse illetve a szerelem :D sok sikert,Am hány éves vagy?Ja és Tisztelet a kivételnek!
2011. nov. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!