Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti mit gondoltok magatokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit gondoltok magatokról külsőleg, belsöleg?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre aki nem egy matyóhímzés az is helyesnek állítja be magát sokszor...

Aki meg helyes is meg "g*ci" is..na az meg :$$


2011. nov. 13. 22:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
1 csődtömeg vagyok.
2011. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Külsőleg elfogadtam magamat, csak a pattanások idegesítenek, elmúlhatnának már végleg, mert miattuk utálom magamat. A személyiségem meg valahogy taszítja az embereket, és ezen nem tudok változtatni.
2011. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
azt gondolom külsőleg hogy rohadt mocskos jól nézek ki :D belsőleg meg tudok az igényekhez igazodni :D aztán vagy kellek vagy nem
2011. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

lányok elég felszínesek ezért inkább a külsőre fektettem-fektettem a hangsúlyt,jól ki kell gyúrnod magad egyébként jumboval gyorsan meg van :),belső nagyon nem fontos ha meg a 8 kocka lányok már olvadozznak

17/f

2011. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
jah még annyit h belsőm,bunkó vagyok de nagyon nem is akarok változtatni amíg a csajoknak bejön
2011. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Cseszd szét magad Jumboval!:D Egyészséges:)
2011. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Egyetlen hátrányom, hogy néha kipattog az arcom, amúgy nem vagyok csúnya egyáltalán. Illetve túlságosan gizda vagyok, híznom kéne.

Nagyon kedves, megértő és alkalmazkodó vagyok, nyitott bármire, spontán élek és boldog vagyok, ezt a boldogságot pedig megosztom másokkal, bármikor tudok más arcára mosolyt teremteni. Legnagyobb rossz tulajdonságom az arrogancia és a rasszizmus. Az erőszak nem kenyerem, kivéve ha cigánnyal (vagy zsidóval) állok szembe. Pontosítva nem utálok én senkit, csak féltem a seggem és a szeretteimet.

2011. nov. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ronda vagyok, és tudom is magamról, ezért nem is próbálkozok a lányoknál.
2011. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ma 22:06 a pattanásos fiúnak üzenem h tudok egy nagyon jó tonikot ami csak 500ft és gyógyszertárba megtudod venni napi 2x kell bekenni az arcot neve : naturland spiritus salicylatus a neve érdemes kipróbálni :)
2011. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szarul nézek ki, vasalt hajjal meg divatos ruhában is csak "átlagosan", a személyiségem sem a legjobb, az emberek nagy része szerint rossz a humorom és végül kevés a pénzem. Az egyetlen jó tulajdonságom, hogy intelligens vagyok, illetve nincsenek függőségeim.
2011. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!