Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1-2 tippet fiúnak strandra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-2 tippet fiúnak strandra?

Figyelt kérdés
Eddig eléggé gátlásos voltam, s attól tartok, ha nem győzöm le, problémáim lesznek. Arra gondoltam, hogy legközelebb mikor megyek a strandra, nagyon kicsit exhibicionista leszek. Nem akarom túlzásba vinni, hogy problémák legyenek... Kérlek, ne szóljatok le, hanem segítsetek! Adjatok légyszives 1-2 tippet, hogy mit tegyek, vagy mit vegyek fel. Eddig arra gondoltam csak, hogy bélés nélküli fecskében megyek. Még 1-2 jó tipp jól jönne. S nyugi, nem futtok felem szembe, mert romániai vagyok ;)

2011. nov. 14. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
egyrészt tél van, egy fél év múlva mész strandra. másrészt mit keres ebben a kategóriában, harmadrészt a fecske nem divat
2011. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyrészt hiába van tél, van fedett strand. Másodsorban gátlásosság legyőzése nemi, szexuális téren értendő. Harmadsorban épp azért fecske, mert nem divat...
2011. nov. 14. 07:18
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Igy csak garantaltam hülyének néznek, az önbizalmad nem fög ettöl nöni, mert a lenézés meg a kinevetés nem segit a növelésében.
2011. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapvetően gátlásaid vannak a stranddal, akkor lehet ott némi súlyfölösleg, vagy izomzathiány... nem ciki, én se vagyok egy schwarzenegger.


a fecskét hanyagold, és mielőtt mész strandra, előtte egy héttel fogyózz egy kicsit, meg gyúrjál, és attól nem leszel ugyan álompasi, de lesz annyi változás, hogy te magad is érzékeled, és attól megnő az önbizalmad nem kicsit.


sok sikert!

2011. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szó sincs túlsúlyról, sőt még kéne hízzak... de nem tudok...
2011. nov. 14. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!