Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem akar táncolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem akar táncolni szórakozóhelyen, meg inni se hogy lehetne rávenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a valaki én vagyok.Nagyon szeretek táncolni, de ilyen helyen nem szeretek mert mindenki bir nézni , amit én nem szeretek , mert szégyenlős vagyok.De ezen a gondomon avval tudná segíteni ha innák alkoholt , de ezmeg a másik gond , hogy nem akarok inni , mert ha berugok kitudja mit csinálok ,a mit még megbánhatok.Meg általába hétvégén van mérkőzésem és nem akarok másnap rosszülérezniu magam (másnaposan ).
2011. nov. 14. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ivás és a "tajrészegség" között van átmenet.
2011. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ami még+ hogy nem olyan sokszor voltam szórakozóhelyen és , jóformán nem is csináltam nagyvalmit , csak ütlem , meg beszélegtem a barátnőmmel , és akkor is már szemezgetnek velem a fiuk,meg beszélgetni is kezdenek,velEM.Ha meg elkezdek táncolni akkor biztos jobban fölkeltem a fiuk érdeklödését , én meg nem akarok elküldeni senkit rosz érzés , de nem is birok lenni mindenkivel anélkül hogy k*r..nak néznének.
2011. nov. 14. 11:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom de ahogy elnézem a barátnöimet , ha isznak utánna csak többet akarnak.
2011. nov. 14. 11:05
 4/11 anonim ***** válasza:

Elösször is nem kell innod ha nem akarsz mert a nélkül is jól tudod magad érezni.

első sorban fontos hogy olyan helyre járj szórakozni ahol netán előfordul hogy a kedvenc zenédet is leadják.Másodszor szerintem próbálj ki elösször egy koktélt,ha nem vagy iszákos attól nem fogsz hűde berúgni de viszont egy nagyon picit lazulhatsz,vagy kipróbálsz egykettő gyümölcsös enyhe alkohol tartalmú italt.vagy veszel egy vodka hell kombit vagy ami úgy gondolod hogy ízlene.Én emlékszem hogy pár sörrel és egy whisky cólával kezdtem :)

2011. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

De én azt nem értem ,hogy a nők miért félnek attól ,hogy k*rváknak nézik őket. Ma már a legkisebb dologért is odamondják, ráadásul sok k*rvát ismerek és egyáltalán nem rossz emberek.


Ez olyan, mint a b*zizás. Ma már mindenért leb*zizzák az embert. Szóval ezen nem kell paráznod.


A másik, hogy ki kell kötni, mit és mennyit iszol. És ehhez tartod is magad. Ilyen egy nő, tudja a mértékét. (Férfi is, de nő meg pláne.) Szóval nyugodtan igyál meg kettő deciliter bort és kész. Jó minőségű bort igyál, ez nagyon fontos. Vagy ha nem szereted, akkor ennek megfelelő valamit (1 deci tömény, 3 deci sör).


És ne vedd rá magadat, hogy mindenképpen igyál. Hanem jólesik és azért (ráadásul mértékkel egészséges is, mind a sör, mind a bor). Szórakozóhelyeken mindig felvizezett sört kapsz. Rosszabb helyeken mást is tesznek bele (drogot).

2011. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kovpet ***** válasza:
100%

"akkor ennek megfelelő valamit (1 deci tömény, 3 deci sör)."


Mi? :) 1 deci töményet meg ne igyál elsőre, mert abból hánykolódás lesz hamar :)))

Mondjuk ez sok mindentől függ persze. Pl testsúly meg hogy mit ettél előtte.


Figyelj, a saját határaidat neked kell kitapasztalnod, de ha fokozatosan csinálod, akkor nem lesz baj.


Plusz amit előttem is írtak: alkoholt inni NEM KÖTELEZŐ. Sőt, arra kell törekedni hogy minél kevesebbet igyál, nem hogy arra hogy minél többet.

2011. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted ha néznek miközben táncolsz egy szórakozóhelyen, akkor vagy ne táncolj, vagy ne járj ilyen helyekre, egy felolvasó estet ajánlanék neked, ott tuti nem fognak betalálni béna dumákkal, de a szemkontatktus ott sincs kizárva
2011. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1 deci tömény az semmi. Előtte megeszel 1-2 hamburgert és meg sem érzed az italt. Csak kicsit lazítani fog rajtad.
2011. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Hamburgert buli elött??? Normális vagy? :)

Ne igyál hanem vigyél el Engem,majd Én rá veszlek dolgokra! :)

2011. nov. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat.

Utolsónak :a hamburger jobban kivitelezhetö, inkább maradokannál :)


Egy olyan hely van nálunk ahol olyan zenék mennek NÉHA amit én is szeretek de ott sok smerös van és nem akarom hogy nézzenek ,hoyg táncolok , ha meg nem táncolok akkor meg nem jó mert a barátnöim nem akarnak magara hagyni hoyg ök táncoljonak , és igy nekik csinálok roszat ,de ennek elennére akarnak hivni iylen helyre , elég kitatróak :D

2011. nov. 15. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!