Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek? Az a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zümy kérdése:

Hogyan felejtsek? Az a helyzet, hogy szerelmes vagyok egy tanáromba..

Figyelt kérdés
De télleg igaziból nem csupán azért mert fiatal vagyok (13 éves.)Amúgy sokkal éretebb vagyok...néha felnőtnek érzem mgam:)Szóval tudom,hogy úgyse lesz köztünk semmi és kérlek most ne ítélkezzetek,mert csak az ért meg akivel már megtörtént.Nem tudom elfelejteni.Azonkívül,hogy lógjak a baráttaimmal,mozizzak,töltsem ki vmi.jó hobbival a szabadidőm,nézek más korombéli fiú után,nem tudnátok mondani valamit?...:(nagyon fáj,hogy soha se lehet az enyém.De nem tudok felejteni.Bocsi,hogy hosszú lett.Ha van már ilyesmi élményetek nyugodtan írjátok le.Köszi előre is.
2009. máj. 9. 18:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
45%
Szia!Szerintem vagy beletörődsz,vagy bepróbálkozol nála..ki tudja..
2009. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi tetszett meg a tanárban?
2009. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Oda vagyok az egyik tanáromért. úgy 10 év van köztünk. Nem mondhatnám,hogy szerelmes vagyok. Csak nagyon bejön. Tudom, hogy nem lehet belöle semmi, de olyan jó csak néha ábrándozni.:) Mondjuk talán ha igazán akarnám, kitudja mi lehetne belöle:) De szerintem te is tartsd meg ezt ábrándnak. Lépj tovább. 13 évesen nem hiszem, hogy annyira szerelmes lehetnél:D Amúgy 13 évesen én is azt hittem, hogy milyen érett vagyok:) De rá kellett jönnöm, hogy nagyon is nem..:D Főleg mióta Gimibe járok, mintha visszafelé fejlődnék xD:D

16/L

2009. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik,ha lesz korodbeli,ne aggódj.
2009. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

13 vagy könyörgöm!!!

Térj észhez. Még szinte babáznod kéne...

Ahelyett, hogy a tanárokon felejted a szemed, fejleszd a helyesírásod, mivel pocsék.

Egy magyartanár

2009. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tűnsz érettebbnek a korodnál. Már ne is haragudj.

Ha tényleg érettebb lennél, nem írogatnál ilyen kérdéseket, mert ezt magadnak kéne tudnod. Esélytelen.

Kivéve persze akkor, ha a tanárod pedofil. Mert ugyebár egy 14 éven alluli vagy. Liliomtiprás..

2009. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a pár normális válaszolónak .Mondtam ,hogy enm kritizálást kérek.Amúgy meg nyelvtanversenyekre járok,szal jó a helyesírásom,csak itt gyorsan írok és nem figyelek a helyesírásra.És nem kéne babáznom.Mindenkit máshogy nevelnek és utálom,hogy mindenki dedósnak tart. És attól még,hogy ezt kiírtam,nem vagyok éretlen.Tudtam,hogy ezt fogjátok írni.De pont azért írtam ki...tudom hogy nem fog menni ,nem is próbálkozom.Csak figyelemelterelő ötleteket kértem és akitől kaptam köszönöm.
2009. máj. 9. 19:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nemtudom minden megtetszett benne.
2009. máj. 9. 20:01
 9/12 anonim válasza:

Szia!

Tudod a régi énemre emlékeztetsz.. Én is átestem ezen,és én is korodbeli lehettem amikor beleszerettem.Tudod,igazából végig tudtam hogy ebből úgyse lesz semmi.. Csak aztán az évek folyamán felnőttem,és végül kiderűlt hogy ő is érez irántam valamit.Persze,volt egy kis kihagyás,mert újra csak 12.ben kezdtem el érezni iránta vonzalmat. Végül érettségi után össze is jöttünk,együtt voltunk 2 évet. Szép volt jó volt,de ennyi. Viszont azt ajánlom neked(mint ahogy láttam az előttem szólok is figyelmeztettek erre),hogy vigyázz vele,nem tudhatod,hogy milyen hajlamok vezérlik...:S Amit leírtam nem bíztatásnak szántam,mivel az én esetem nagyon kis %-ban fordul elő,valószínlűleg szerencsés voltam. Lehet hogy a későbbiekben nálatok is lesz vmi,de ezt ne vedd kézpénznek.:) Én úgy vélem,hogy gyorsan el fog szállni ez a nagy fellángolás,de majd ezt te úgyis tapasztalni fogod;)

2009. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia,

ami a helyesírást illeti: ha egyszer helyesen írsz, akkor az nem kellene külön erőfeszítést jelentsen. :) Na mindegy, ez nem annyira lényeges.


Egyébként pedig a tanárod valószínűleg nem fog pozitívan reagálni (már ha közelednél hozzá), egyrészt azért, mert túl fiatal vagy hozzá (nem gyerekes, de én pl. 28 évesen nem állnék le egy 13 évessel, ennyi), másrészt pedig kiskorú vagy, úgyhogy nagyon megszívhatja.


Felejteni nem fogsz, de majd idővel enyhül. Főleg, ha egy korodbelivel jössz össze. 13 évesen én is felnőttnek éreztem magam. Aztán rájöttem, hogy van még felnőnivaló. :) Pedig a korosztályomhoz képest valóban előttük jártam néhány évvel (a viselkedésem és a tudásom is), de messze nem voltam felnőtt. Nem sértésnek szántam, tényleg. Csak az ember 13 évesen kicsivel többet képzel magáról. Mert már nem gyerek, de még nem is kész felnőtt. Hanem félúton van. :)

2009. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!