Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedne anyuci és apuci 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedne anyuci és apuci 16 évesen egy 3napos versenyre egyedül, ha tudja, hogy van ott egy srác, akinek bejössz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 20:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A 3napost úgy értem, hogy ott alszunk 2 éjszakát koleszban. (Persze fiúk-lányok külön szobában.:D)
2009. máj. 9. 20:28
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
én elmentem 16 évesen egy társaságba, ahol volt egy igencsak érett férfi, akinek tetszettem...és nála is aludtam,mivel vele voltam a legjobb viszonyban és kellett egy szállás... édesanyám megbízott bennem, tudta, hogy jó nevelést kaptam és felelősségteljes vagyok...nem is volt semmi baj, nem csináltam semmi hülyeséget, azóta pedig már jegyesem van :) (20/L)
2009. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Szia,

12 éves koromtól jártam mindenféle versenyekre, és soha semmi hülyeséget nem csináltam. A szüleim megbíztak bennem, én pedig nem éltem vissza a bizalmukkal.

2009. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy egyedül... nem ismersz senkit.(:

Amúgy köszi az eddigi válaszokat!

2009. máj. 9. 20:36
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Engem most pont ellenkező okokból nem engedtek el egy négnapos fesztiválra. miszerint nem jön velünk elég fiú ahhoz, hogy megvédjenek stb stb.(Y) szal szerintem igen, elfog engedni


16/L

2009. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak azt a srácot, de benne sem bízol meg annyira, hogy kettesben felmenj vele mondjuk a szobájába.:D
2009. máj. 9. 20:37
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
16 vagyok. Szerintem elengednének. Tudják, hogy nem csinálnék hülyeséget. Mondjuk anyám már rá kérdezett, hogy "kislányom szűz vagy-e még?" Ami nem éppen a bízalom jele-.- De megnyugodott mikor rá vágtam, hogy igen:D
2009. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

9 évesen voltam az első versenyemen, 12 évesen már a barátom is ott volt. A szüleim is tudtak róla.

16 évesen már 1 hétre mentem egyedül a Balatonra a barátommal.

Ha a szüleid tudják, hogy megbízhatnak benned, akkor elengednek.

2009. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:DD
2009. máj. 9. 20:43
 10/19 A kérdező kommentje:
Megbíznak bennem, csak féltenek, mert nem ismerik a srácot.
2009. máj. 9. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!