Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz, hogy a diszkók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a diszkók tele vannak könnyűvérű lányokkal?

Figyelt kérdés
Nem járok ilyen helyekre(és nem is szándékozom),mert más a zenei ízlésem,de nagyon sok ilyen dolgot hallani.Tényleg igaz lenne,hogy ilyen könnyen lehet találni egy éjszakára egy lányt?
2009. máj. 9. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen, Sajnos ez igaz..:S
2009. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
ÓÓÓ hogyne. aki diszkóban van csaj annak a 80%-a könnyűvérű. Az a maradék 20 vagy olyan hogy max havonta, évente megy el 1x-1x bulizni vagy pedig nem iszik csak táncol... Legtöbben az alkohol hatása alatt válnak "könnyűvérűvé" és másnapra nem tudják mi történt és így esnek könnyen teherbe vagy esetleg erőszakolják meg vagy ölik meg őket (olyan is előfordult már). Ennyi
2009. máj. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
ez szórakozóhely függő is. nameg nem kell általánosítani. énis elszoktam néha menni bulizni, pedig az én zenei ízlésem sem ilyen, de sosem lennék kapható egyéjszakás kalandra.
2009. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Előző vagyok: még annyit fűznék hozzá hogy még az a rengeteg drog is körejátszhat
2009. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
bocsi előző elötti
2009. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezek a lányok csak úgy tesznek, mintha könnyűvérűek lennének, aztán ha odakerülnének azt sem tudnák mit csináljanak. Szoktam volt mondani szűz k....
2009. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Nemcsak itt vannak könnyűvérűek,és nemcsak itt vannak drogüzletek.

Én nem járok el sokszor, de nagyon szeretek táncolni és szeretem azt a zenét amit ott játszanak.

Igaz, én is ittam 1x-2x,de az annyi volt, hogy nem is éreztem. Tudni kell a mértéket mindenből.

2009. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Tudnátok olyan helyeket mondani Pesten, ahol elég sok fiatal könnyűvérű csaj van?
2009. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Bank Dance Hall
2009. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Bank már bezárt.

amúgy mindenütt vannak, csak pofátlannak, és jóképűnek / sármosnak kell lenni.

2009. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!