Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom azt mondani hogy"a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom azt mondani hogy"a párom". Ajánlanátok valami más szót ami szintén nemtelen? Kedves válaszolók ti szeretitek ezt a szót?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele semmi bajom, de ha ezt használják sokszor nem lehet kideríteni, hogy fiúról vagy lányról van szó. Meg ezt én inkább akkor használnám amikor már férjnél vagyok.
2009. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem a párom szót :)

hasonló még a Kedvesem, de sztem ezt se fogod szeretni, vagy nekem akkor inkább párom.

ha még eszembe jut nemtelen szólok, most így hirtelen csak a kedvesem

2009. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmem, drágám, a kedvesem, kicsim, mókusom
2009. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Én sem szeretem ezt a kifejezést, olyan affektálós, bugyuta és elcsépelt.

nyugodtan mondhatod helyette, hogy a Barátom, Kedvesem, vagy ha el vagy jegyezve, a Vőlegényem.

2009. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Párjuk a galamboknak van. :D

Ha közvetlen neki mondod: kicsim, drágám.

Ha valaki másnak beszélsz róla: szerelmem, barátom/barátnőm.

2009. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom sokkal többet jelent, mint mondjuk az, hogy pasim, barátom stb... Szóval kb fél év után kezdtem csak el használni, de így most kifejezi, hogy milyen fontos nekem, és hogy komoly a kapcsolat. Én szeretem :)


Amúgy meg talán a "kedvesem" még helytálló...

2009. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
párja a zokninak van :D
2009. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A "barátom", "barátnőm" meg mást jelent. Egyébként sajnos érdekesen hangzik, de eredetileg a "szeretőm" volt erre a kifejezés (gondoljatok a népdalokra). Ami marad: "kedvesem".
2009. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sem tetszik így 16 éves fejjel.:S Még a szerelmem se nagyon tetszik.:D Nem szeretem ilyen "nyálasan becézni"... Általában a nevét mondom (ha másnak beszélek róla), vagy azt, hogy a barátom. Ha neki mondom, akkor is általában a nevét mondom, vagy mindig kitalálok egy rá illő becézést, pl. mókusom (ez nem olyan nyálas, inkább aranyos.:D), kicsim.
2009. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

lol xD "párja a zokninak van" xD

hát ez nagyon jó :'D

am én nem szeretem és nem is használom ezt a kifejezést. :)

mindig találok ki vmi mást ;)

2009. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!