Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nő vagyok 22 éves, ért egy nagy csalódás (völegényem megcsalt stb... Úgy érzem, hogy most nem tudok érzelmeket táplálni senki iránt.


Viszont a testiség kell...Amint érzelmet táplálok valaki iránt lépek a következőre. Vagyis férfiról férfira.


2011. nov. 14. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális vagy sem,én is igy voltam.Kb 1 évig...minden pasi csak addig amig el nem kezdtem megszeretni,2 hét-2hónap...

aztán jött egy olyan férfi,akit nem érdekelt,hogy tudatosan nem akarok senkihez kötödni,bebizonyitotta hogy érdemes erről letennem.sok éve ennek,nem bántam meg,boldog vagyok.

De akor kellett az az időszak,hogy mindig más.


mennyi ideje csalt meg az exvőlegényed? hány pasinál tartassz?

2011. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fél éve, és 3hónapig még szaladtam utána. 3. pasinál
2011. nov. 14. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok lehetőséged van gondolom. Nem kellene egy kicsit pihenned? Mármint egy kicsit egyedülállóskodni hosszabb távon.
2011. nov. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fél évig úgy voltam és az sem volt jó. Tehát nem, nem hiszem. :(
2011. nov. 14. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány évig voltatok együtt? Hány éve volt ez? Most hány éves vagy? Egy ekkora csalódást nem könnyű kiheverni szerintem:S Én több mint 1 éve vagyok egyedül. Egy ismerősömet még nagyon fiatalon 17-18 évesen megcsalta a barátja 3 év után és még most sincs normális kapcsolata. Olyan 1,5 évig semmi se volt:S Te érzed. aki egyszer megégette magát nem akarja még egyszer. Egy jó példa erre: Akit egyszer megcsípett a villany pásztor még ha ki is van kapcsolva, akkor is kerüli.
2011. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolat kell neked! Semmi para, semmi kötődés, semmi felelőség. Bár vannak akiknek ez nem megy és akaratuk ellenére is táplálnak érzelmet a másik iránt
2011. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!