Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz lehet az hogy, az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet az hogy, az ember egy ido utan kepes az erzesit iranyitani?

Figyelt kérdés
Ertem itt most szerelemnel . Pl ha nem akarsz valakibe nagyon bele szeretni vagy megkedvelni , de erzed hogy kezded megszeretni.
2011. nov. 14. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy akaraterővel minden lehetséges.
2011. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
persze, ez pro és kontra egyaránt igaz. akaraterő kérdése. de ez nem időtől, hanem embertől függ. van, aki képes erre, és van, aki úgy hal meg, hogy nem tanulja meg.
2011. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom , de akinek nincs nagy akaratereje ? Az mit tehet ?
2011. nov. 14. 21:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Es szertined azt hogy lehet megtanulni ?
2011. nov. 14. 21:47
 5/7 napietus ***** válasza:
azt, hogy hogyan, nem tudom, de azt igen, hogy fejleszthető. ami nem megy, azt gyakorolni kell :)
2011. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 olyan dolognal tartok , amin valtoztatni kene , de sehogy sem jon ossze. es nem tudom mit csinalok rosszul , de nem tudom iranyitani magam sehogy
2011. nov. 14. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Az első olyan dolog az, hogy megkéne tanulnod, hogy a hogy nevezetű szó elé kéne a vesszőt tenned és nem mögé...:)
2011. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!