Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a megcsalás jelei? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a megcsalás jelei? Mi a ti sztoritok? H jöttetek rá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden porcikámmal éreztem. Nem tudom konkrétan elmesélni, de az egész viselkedése más lett...
2011. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy váratlan pillanatban mentem haza és keményen dolgozott rajta az egyik kolegája (aki nála felsőbb beosztásban van) Otthon nem voltak jelek, hogy az irodában mi volt azt nem tudom. Dióhéjban ennyi
2011. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ó.. szóval nők is csalnak? :( azt hittem h ők azért normalisak :S
2011. nov. 14. 23:38
 4/12 anonim ***** válasza:
Addig mindig minden nap találkoztunk, még ha elfoglaltak is voltunk, de megoldottuk valahogy, aztán egyszer csak elkezdtek ritkulni a találkozók, ha valami dolga volt, pl edzeni ment, azt mondta, hogy utána ő már nagyon fáradt, és inkább hazamenne pihenni, stb. Meg tényleg a viselkedésén is érezni lehetett, én se tudom jobban elmagyarázni, egy nő a zsigereiben érzi az ilyesmit.
2011. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de mondjuk, van olyan h vki elfoglalt.. tenyleg :S de ha aztan ugyanugy megölel, mint előtte, meg szeretget, stb.. akkor nincs gond, nem?
2011. nov. 14. 23:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem....
2011. nov. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nekem is sokszor közbejön vmi, meg neha a baratom se ér rá, de altalaban előre megbeszéljük a talalkozokat.. mindig, mindenért gyanakodni kellene?
2011. nov. 14. 23:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Megváltozik az erőtér köztetek. Mintha berezonálna az aura és érzed a változást. Az a hang, mosoly, gesztusrendszer megváltozik, egyszerűen érzed, hogy a nőre nem csak Te hatsz, ha már régi a kapcsolat, kapásból rá lehet jönni.
2011. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
en vok a lany..
2011. nov. 15. 00:17
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

ma 00:11


Taníts mester!Csepegtess még tudásodból légy szíves!

2011. nov. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!