Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem valahogy segiteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DodoDuck kérdése:

Tudnátok nekem valahogy segiteni?

Figyelt kérdés

Hát ömm igen érdekes és hülye kérdést teszek fel :D

pls ne hülye választ...

Az van h mikor bnömmel eggyüt vagyunk akkor mikor már majdnem elmegy tökre elfolyik(nem szó szerinte érteni) és alig érzem h benee vagyok :/

Valami ötlet pls :)


2011. nov. 15. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz... Bár megoldást én sem találtam rá, próbálgattam azt, hogy gyorsan ki a cerka és áttörölni valamivel, de ezt vagy rekordidő alatt kell megcsinálni, vagy el van b@szva a buli, de még ha gyors is voltam, akkor is csak max 1 percre oldotta meg a dolgot:/
2011. nov. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
lehet hüvelygombája van, próbálja meg canesten combit, gyakran nem egészséges a túl sok váladék
2011. nov. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem egészséges a túl sok váladék???

Ne legyél hülye. A váladéknak ott KELL lennie, valakinek sok, valakinek kevés. Az nem egészséges inkább, mikor nincs, vagy alig van.

Egyébként ez néha nálunk is előfordul, de még nem találtunk rá megoldást.

2011. nov. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg toljad neki, amíg az orgazmustól csillagokat nem lát, utána meg csináljon neked egy kiadós cumit a végén.
2011. nov. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SPAWN77 ***** válasza:

Barátnőmmel mi is voltuk nem egyszer ilyen szituban. Nos hát h is fogalmazzak minden nőgyógyászati lapján az első pár sor a tág hüvely nem rosszra gondolni természetes úton a nagyobb befogadó képességű hüvellyel van megáldva.

És emellé ő rendelkezik a legnagyobb nedvességgel az eddig általam tapasztalak közül. És igen ez fokozódik mikor már néhányszor elment és mégjobban kitágul ilyenkor ha nincs kedve oról hoz se semmi akkar a hasára fordítom összezárlábakkal és egy fajta fekvő kutyapóz-ban fejezzük be ő is élvezi én pedig úgy jobban érzem mivel úgy jóval szűkebb röhöghet aki akar de bevállik ha valaki nincs is ilyen helyzetben sztem próbálja ki egész jó pozitúra :)

21/F

2011. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Mi is így szoktuk, viszont ki kell kísérletezni, hogy ki mikor szűkebb... de pl misszionáriusban, ha a csaj felhúzza a lábát szűkebb, ha kiskifli-nagykiflis megoldásnál összezárt lábbal fekszik a csaj és ráfeszít a fenekére az is egy jó megoldás... De legyetek kreatívak, és próbálkozzatok :)
2011. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na köszönöm az ötleteket meg az 1üttérzést :D

Hát ömm igen :D

Érdekesek a dolgok ilyenkor de atóól még élvezi az ember :)

De inkább legyen ilyen mint "száraz" mert az k*rva sz*r érzés lehet :D

Na mind1 köszönöm a kommenteket ^^

2011. nov. 27. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!