Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 srác akivel öszejárunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eva0822 kérdése:

Van 1 srác akivel öszejárunk sexelni régota nagyon kedvelem őt és tisztázta az elején h nem szeretne komolyabat de egyre több fura kijelentést tesz h örül h vele vagyok féltékeny szerintetek komolyat akar?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 09:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nem. Csak szexre kellesz neki
2011. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Ne láss bele olyan dolgokat amik nincsenek ott.

Szex és más semmi.

2011. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom csak általában rövidebb ideig szokot tartani a csak sex más semmi vagy nem ??
2011. nov. 15. 09:48
 4/36 anonim ***** válasza:
Szerintem közben is kialakulhatnak érzések, sőt igazából nagyon furcsa nekem, ha nem alakulnak ki.
2011. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Én nem tudok ki igazodni amugy rajta augusztus ota össze járunk és ez még nekem is furcsa h sokáig tart stb
2011. nov. 15. 10:01
 6/36 anonim ***** válasza:

Kb. így vagyok egy csajjal. Fél évig simán csak barátok voltunk, eljártunk szórakozni, beszélgettünk, stb, mígnem egyszer nálam aludt. Szex ugyan nem volt, csak majdnem, pettingeltünk, de ez volt az első alkalom ilyen testi közelségben, egyáltalán nem volt eltervezve. Amikor először beszéltünk arról, hogy mi is legyen köztünk, akkor ő azt mondta, hogy nem szeretne a "dugipajtásom" lenni, tehát nem szeretné, hogy csak szexeljünk, viszont ugyanolyan barátok legyünk, mint előtte, viszont szorosabb kapcsolatban benne lenne. Én nem voltam belé szerelmes, ezért nem akartam szorosabbat, tehát abban maradtunk, hogy csak "normális" barátok leszünk. De nem sikerült, mert érdekes módon elkezdtek úgy szerveződni a programok, hogy nálam aludjon, és akkor rendszerint szexeltünk is. Az eltelt pár hónap alatt én jobban elkezdtem hozzá kötődni, és ha megtudnám, hogy más pasija van, biztos féltékenységet éreznék. Sőt, hiányzik is nekem ez a lány, de szerelmesnek azért mégsem érzem magam. Inkább csak "rászoktam", és ilyenkor szerintem én is úgy viselkedek néha, mintha szerelmes lennék belé. Hogy ő mit érez, azt nem tudom, de azt sejtem, hogy sokkal jobban tartja a "megbeszélt" távolságot, mint én, annak ellenére, hogy lefekszünk. Érdekes, hogy ő a dolog érzelmibb részét, a figyelmességet szinte egyáltalán nem viszonozza, néha még el sem fogadja tőlem. Tehát ha én nem keresem 1 hétig, akkor nem beszélünk 1 hétig, esetleg mindennek a tetejébe beszól, hogy már azt hitte, hogy nem is hiányzott nekem. Vagy ha felhívom, hogy mi van vele, hogy már X napja nem látom bejelentkezve sehol, akkor megjegyzi, hogy "ja, fel se tűnt"... Olyan, mintha én kötődnék hozzá érzelmileg sokkal jobban, pedig nem vagyok belé szerelmes.

Talán valami ilyesmi van a te partnereddel is. Rád szokott, de szerelmes nem lett.

2011. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Valoszinü h egymásra szoktunk szombaton össze balhézott vele egy srác és 1szál cigiért megütötte mert nem adot neki ő előtte felhivot h akarok e vele talizni mondta h leteszi mert balhé van és megütöték szegényt a haverja védte meg... nagyon kivolt akadva az nap én vigasztaltam meg és este azt mondta h nagyon örül h vele vagyok szoval szokot ilyen dolgokat kijelenteni és mi is igy vagyunk ha egy hétig nem keres akor nincs tali de nagyon bejönn nekem nagyon sexi srác :)
2011. nov. 15. 10:20
 8/36 anonim ***** válasza:
Akkor ha már ennyi a hasonlóság, megírnád, hogy ha ő 1 hétig nem keres, akkor Te miért nem keresed?
2011. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Mert félek attol h tolakodásnak veszi csak azért mert amugy én minden nap tudnám zaklatni de nem merem
2011. nov. 15. 10:25
 10/36 A kérdező kommentje:
Meg náluk szoktunk lenni késő estte titokban ugy h a szülei nagy ivben alszanak már... csak gáz mert mindent nagyon halkan kel csinálnunk és zavaro ..meg amugy se szereti ha valakit felhozz hozzájuk amugy már látott este az anyukája kint a konyhába meg lepődőtt meg probálta fagatnia fiát amikor már én a szobájában voltam.. fel ajánlotam neki h átt jöhet hozzám este de nem akar vmi miat ... pedig a fateromékal is lebeszéltem..
2011. nov. 15. 10:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!