Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy küzdjem le a visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le a visszahúzódó természetemet? Hogy legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik és azt hiszem én is (legalábbis tetszettem) neki. De ő nagy baráti társasággal rendelkezik, mindenkivel tud beszélgetni, könnyen megnyílik mindenkinek. Én viszont erre képtelen vagyok! Annyira idegesít, hogy mikor vele vagyok, csak zavaromban mosolygok, meg nevetek azon, amit mond, de nem tudok egy értelmes mondatot kinyögni. Van pár barátom, de őket már nagyon régóta ismerem, nekik bármiről tudok beszélni, velük nagyon jól elvagyok. Szerintem ez a fiú megunta, hogy velem nem tud úgy ellenni, mostanában egy szintén nagyszájú csajjal látom, akinek viszont be nem áll a szája , mindenről tud beszélni. Most emiatt nagyon kivagyok és nagyon haragszom magamra, amiért ilyen vagyok, ilyenkor utálom magam!


19/L



2011. nov. 16. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetnék veled! :)

Nos tapasztalatból mondom hogy a faszik nagy fele nem szereti ha egy nő nagyon sokat tud beszélni!Sőt kimondottan zavaró is olykor és ezért kell betömni az illető hölgy száját ezzel,azzal. :)

Szerintem a fiú akit kedvelsz ő nem érdeklődik felőled mert csak ő magyaráz neked,ez sem a legjobb tulajdonság szerintem!

Ha nem tudsz mit mondani legyél érdeklődőbb.Kérdezd meg hogy van e barátnője,mik a kedvenc kajái,hova szeret járni bulizni vagy mekkora a péniszmérete :)

2011. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy utólag mindig eszembe jut, hogy mit szerettem volna kérdezni, mit kellett volna mondanom, de mikor beszélgetek egy fiúval egyszerűen nem jut semmi eszembe. Pedig amúgy tényleg nem tartom magam buta lánynak, de nekem ez nem megy.

Majd ha minden kötél szakad, megfogadom a tanácsod és rákérdezek a péniszméretére :D

2011. nov. 16. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
hát lehet, hogy hülye tanács, de én is olyan vagyok, mint te, szóval otthon írj le 5-6 kérdést,magold be, és ha tényleg nem tudsz majd kérdezni semmit, akkor ezekből kérdezz valamit, utána úgyis beindul a beszélgetés és már könnyebb lesz csevegni:P!18/L
2011. nov. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!