Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Szóval egyetemre járok... Van egy lány, aki már szeptemberben feltűnt nekem. Nem mondom, hogy beleszerettem, de eléggé kedvelem, és persze nagyon tetszik. A probléma az, hogy kapcsolatban van.

Hogy lehetek ilyen hülye? Bölcsész vagyok, minden fiúra vagy 10 lány jut, én pedig nem tudok másra gondolni, csak egy olyan lányra, akinek van barátja.


2011. nov. 16. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ó öcsém :D Am ilyen velem is előfordult és szintén bölcsész :D Szeresd el, vagy felejtsd el!
2011. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És te mit tettél?
2011. nov. 16. 21:13
 3/11 RohanjElemér ***** válasza:
szerintem te terhes vagy
2011. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nem vágnék fel a bölcsész léttel, inkább elvágnám valamimert
2011. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ki vágott fel?
2011. nov. 17. 20:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Én meg azzal nem vágnék fel hogy nem az vagyok ;)

Én az elfelejtettem mellett döntöttem, tekintve néhány egyéb tényezőt is.

Amúgy nem tudom mi olyan ciki abban ha valaki bölcsész, megnyugtatás kép a politikusok többsége is bölcsész vagy jogi karokon kezdte pályafutását, tehát nem egy elveszett szakma bölcsésznek lenni. Még asszem pont egy eltés nyílt napon hallottam "Bölcsész diplomával bármi lehet az ember..." ez így igaz.

Amúgy melyik egyetem?

2011. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
és? ugyanolyan semmitmondó a politikusi pálya mint az összes többi bölcsész. és nevetséges őket tudománynak, kutatási területeknek nevezni. Én ELTE Fizikára járok, na ez tudomány & kutatás.
2011. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nevetséges amit állítasz, ha nem lennének bölcsészek te sem lennél, mert ugye az anarchia nem megfelelő politikai állapot a természetes szaporulat, vagy a feletti fenn tartásához. Egyébként pedig az ókori tudósok foglalkoztak mind humán mind pedig reál tárgyakkal, tehát az elméleted itt bukott. (pl Arkhimédész fizikus és filozófus is volt egyszerre, vagy például Thalész első ismert matematikus, a hét bölcs egyike, emellett filozófus is volt; vagy Arisztotelész aki geocentrikus világkép egyik leghíresebb ókori képviselője, emellett volt filozófus is) Ez csak néhány példa arra, hogy a bölcsész tudományok igen is meghatározó és fontos elemei kultúránknak, ha ezt emberek nem akarják vagy képesek megérteni az a saját problémájuk. (Egyébként pedig elég kocka lehetsz ha ilyen állításokat teszel, de legalább több nő marad nekünk ;) )
2011. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen foglalkoztak velük, de az csak másodlagos volt, tehát ez csak hobbi. és ki mondta hogy fiú vagyok? amugy az vagyok, és nekem nem kell más nő, az enyém külföldi. tudom hogy sokan csak a nőzésért mennek a btkra
2011. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem a lányok miatt járok. :D Amúgy PPKE.
2011. nov. 18. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!