Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még sosem volt barátja. Baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem volt barátja. Baj vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy barátnőm 22 éves, és még sosem volt barátja, de még csak nem is randizott soha. Úgy tűnik, hogy a fiúk egyáltalán nem is érdeklik, soha még csak nem is mondta, hogy ez vagy az helyes lenne. Sőt, ha mi beszélünk neki a pasidolgainkról, akkor unja és nem tud mit kezdeni vele, és nem azért, mert neki nem volt pasija, hanem mert feleslegesnek tartja az egészet. Kitalálta másik barátnőm, hogy szerezzünk neki valahogy pasit. Szerintem hülye ötlet, mert ha nem akar, akkor nem lehet, és lehet hogy ezzel még nagyobb ellenállást okoznánk benne. Viszont én is aggódom érte, mert az nem gáz ha valakinek 22 évesen még nem volt komoly kapcsolata, de hát még csak nem is érdeklik a fiúk... Mit tegyek? Hallgassak barátnőmre? Vagy beszélgessek vele erről? Vagy hagyjam a fenébe, mert későn érő típus?
2011. nov. 16. 21:04
1 2
 1/13 Talán én? ***** válasza:
100%
hagyd rá ne erőltesd majd később rá jön
2011. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Ha őt ez nem zavarja, akkor így boldog.
2011. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy igazam van, de ha abszolút nem érdeklődik a fiúk iránt (és mondjuk lányok iránt sem), akkor én arra gyanakodnék, hogy aszexuális és/vagy aromantikus.

De mondom, ez csak tipp.

2011. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne ti döntsétek el, mi kell neki.
2011. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

21:10


amúgy én már gondoltam arra is, hogy mi van, ha a lányok érdeklik... csak nem meri nekünk elmondani, mert fél, hogy hogyan reagálnánk, esetleg elfordulnánk tőle. semmi alapja nincs a félelmének, de megértem, hogy nehezen vallaná be. de hát igazán nem tudom... egyszer amúgy bejött neki egy srác, de az az esélytelen kategória volt (valami filmsztár) és gyanítom, hogy azért mondta, hogy végre ő is mondjon valakit.

2011. nov. 16. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:

Ilyen szó, hogy aromantikus, nincs. Ezért nem szeretem a gép leőtt élő embereket (gyak minden 25 év alatti) mert buták.


Kérdésre válaszolva, óvatosan kérdezd meg, de csak egyszer. Lehet csak nagyon gátlásos. A reagálásából tudni fogod, hogy kérdezgesd-e még vagy se.

2011. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen barátnőm, ő 23 éves. Neki már volt 2 kapcsolata, az egyik 1 évig tartott, de szűz maradt. Őt érdeklik is a pasik, meg nem is, állandóan elérhetetlen pasikba szerelmes (jegyese van, házas, stb.), aztán kijelenti, hogy ő tök jól elvan egyedül, a pasikkal csak baj van, trehányak, meg a többi közhely. A szülei elváltak, az apját nem minősíteném embernek, nagyon fél a pasiktól. Mi már feladtuk. Szülinapjára kapott egy vibrátort és kész.
2011. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezért, de szerintem egyetlen egyedülálló embert sem érdekli a haverjai párkapcsolati dolgai, legyen az fiú, vagy lány.

Attól még, hogy nem volt kapcsolata, koránt sem biztos, hogy nem tette még szét senkinek. Ez az ő dolga, ne avatkozzatok bele, mert annak nem lesz jó vége. Ha majd akar pasit, akkor szerez.

2011. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen barátnőm ő 21 éves, és elég nagyok az elvárásai lehet a te barátnődnél is ez a baj.
2011. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

12:38 engem érdekel a barátaim búja-baja, és ebbe beletartozik a párkapcsolat is, mint ahogy ők is meghallgatnak engem.


köszönöm a tippeket, válaszokat:)

2011. nov. 18. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!