Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim Skyrim függő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim Skyrim függő?

Figyelt kérdés
Nemrégiben a pasim megszerezte a Skyrimot (Valami játékot) és rengeteget játszik vele. Álltálban csak 2-3 órát játszik egy új játékkal aztán megunja, de ezzel legalább 9 órát játszik megállás nélkül. Csak azért kel föl a gép elöl hogy kimenjen a mosdóba. Még enni se akart nagyon, ezen megijedtem szóval rendeltem neki pizzát, de azt is a gép előtt fogyasztotta el. Mikor elmentem aludni akkor még mindig játszott, mikor fölkeltem , akkor is játszott. Általában naponta kétszer szexelünk de még ez miatt se kelt föl a géptől. Szóval úgy gondoltam hogy leszopom, mikor ez megtörtént még akkor sem hagyta abba és folyamatosan játszott. Nagyon aggódok, mit kéne tennem?
2011. nov. 16. 21:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Intézd el, hogy elmenjen valahova, majd dugd el a játékot. Alibiként mondd azt, hogy egy barátnődnél voltál, akit kérj meg, hogy falazzon neked.
2011. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer minden játék véget ér. Ennek nagyjából 60 óra az értékelhető játékideje.
2011. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
40%
Én WoW függő vagyok. De ha egy csaj elintézné, hogy ne játszhassak, akkor az addig élne kb.
2011. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Hát ne csináld, amit az előző hozzászóló írt, ha nem akarsz egy hatalmas veszekedést. Próbáltál már beszélni vele erről? Mondd el neki, hogy ez neked mennyire rosszul esik.

Ha nem használ a beszélgetés, akkor pedig látszólag hanyagold el Te is. Remélem, hogy észre fogja venni a hiányodat és átgondolja a dolgokat.:)

2011. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Tud-e róla, hogy függő? Ha nem, keress információt a komputer függőségről és mutasd meg neki. Attól lehet megriad. De az egyik válaszoló is írta, hogy egyszer minden játék véget ér :D
2011. nov. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
6%
:@:@:@ VALAMI? JÁTÉK? ahhhrggggrggg... Wow tök kedves vagy. Pizza meg minden. Hát, szerintem abba fogja hagyni előbb-utóbb mindenesetre király hogy pizzát rendeltél nem hiszem hogy ért volna valamit ha lecseszed max arra jutna hogy áá igen béna pasi vagyok és játszana tovább. Hmmm, hát ha meg nem hagyja abba, akkor pff.
2011. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
Miért van az ilyen kocka srácoknak rendes barátnője és nekem nincs?
2011. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Lány vagyok, de ez egy rohadt jó játék.
2011. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

De hogyhogy most a kocka, igénytelen srácokat szeretik a lányok, a minden iránt érdeklődő életkedvvel teli srácok meg már az uncsik?

A lányok is azt nézik, hogy kinek hányas WOW karaktere van?

2011. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Utolsó, te sem érted, hogy vannak igényes, érdeklődő és élettel teli srácok, akik játszanak? Én szeretek játszani, a szememben ez nem ér kevesebbet, mint más hobbi.
2011. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!