Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi vesz rá egyes pasikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá egyes pasikat, hogy akkor is kitartsanak a barátnőjük vagy jelöltjük mellett, ha az (olykor) elég szemét velük?

Figyelt kérdés
Egy konkrét eset miatt kérdem a dolgot.
2011. nov. 17. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, csajjal vmi történt, nem teljesen gondolja komolyan. Nem érdekli, mivel tudja hogy a csaj nem 100-s. Papucs, vagy alkalmatlan szakítani. 4. attól fél, hogy nem tud még 1 ilyen csajt találni. 5. szerelmes a csajba, és semmiképp sem akarja elveszíteni.
2011. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

attól függ hogyan szemét?

van amit el lehet nézni. egy kapcsolatben engedni is kell. ha minden apróság miatt szakítasz egyből, soha nem lesz tartós kapcsolatod.

2011. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi vesz rá ? :D Az hogy van benne kihívás. Sokkal jobb kóstolgatások után meg szerezni valakit mint hogy egyből atom szercsilávcsi van. Az még nem jutott eszedbe hogy neked is kéne egy kicsit szemétkedni hogy érezze a törődést ? :D
2011. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Walk With Me ***** válasza:
Mert szeretik, és gondolják, ha a szemétség ellenére is jók a lánnyal, akkor talán majd észreveszi magát, lelkiismeret furdalása lesz stb és majd megjavul. Néha a szeretet, jóság sokkal hatásosabb, mint leüvölteni valakinek a fejét, persze szívtelen egyedek ellen mit sem ér.
2011. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg igazságtalan. Én is szeretnék ennyit megérni valakinek, de nem élnék vissza ezzel.
2011. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább a csajokra jellemző, de egyre több férfi lelki toprongy van, aki azt hiszi, hogy nem talál jobbat, ezért inkább lenyel, minden szart.
2011. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÉN pasikén kiindulva, abban látom az okát, hogy mivel nem vagyok nagy szám külsőre és igazából nem szeretnek a lányok, nem vesznek észre sem igazából, így ha lenne barátnőm, akkor örülnék, ha megtudnám tartani, szóval biztos jobban elnézném a szemétségeit, minthogy ismét egyedül legyek. Már így is elég fájdalmas, hogy senki sincs mellettem. :(
2011. dec. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ne kapjál egy leányt, csak ne akarjál tobbet mint amennyit érsz. A leányok sem mind szépek,vagy nagyon okosak.Ha jobb leányt akarsz legyen valami értéked ami miatt elfogadnak. Nem minden leány nézi csak a kulsot, gyakran láthatsz ronda fiukkal jócsajokat mászkálni.Akiknek Isten tudja milyen szerencséjuk, vagy más értékuk van.
2013. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
monyuk azer mer minden párkapcsolatban lehet vita?
2014. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztaltam, ekkortájt jöttem el onnan hála a jó istennek áldom magam azóta is hogy nem látom premier plánban. Mert tényleg ez kell a pasiknak, én pedig nem tudtam megadni. Ne kérdezzétek miért, de ez van.
2018. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!