Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk figyelem! Ha ti kiveritek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk figyelem! Ha ti kiveritek pár ujjal fogjátok v megmarkoljátok a farkatokat?

Figyelt kérdés
közvélemény kutatás céljából.....
2011. nov. 17. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
1. :D
2011. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megmarkolom.
2011. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rámarkolok. Csak így lehet kordában tartani.
2011. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha legább átlagos, normális mérettel rendelkezel, akkor rámarkolsz...
2011. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ...Off ***** válasza:
marok alap
2011. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én duplán markolom
2011. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én rámarkolok két kézzel, + még megkérem a szomszéd csajt is, hogy ő is markoljon rá két kézzel. Így már csak 15 centi lóg ki a végén.
2011. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy rámarkolva a legélvezetesebb. Ilyenkor érintkezik a legnagyobb felülettel, és így teljes széltében, illetve hosszában tudod stimulálni. ;)


Akkor lehet ciki, ha a markod nem fér be merev állapotban a makk alá, azaz nem tudod úgy lehúzni teljesen a bőrt, hogy a markoddal rákulcsolva maradsz alatta. Nekem 9 centi széles a kezem, a makk pedig 4 centi körülbelül a tetején, szóval olyan 13 centis pénisz legalább kell hozzá, hogy kényelmesen, teli marokkal tudjad verni. Akiknek ennél kisebb, azok kénytelenek az ujjaik hegye közé csippenteni, és csak úgy, finoman húzogatni rajta, gondolom. :D

2011. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mikor kisebb volt a markom mint a f@rk@m akk ujjal de mostmár rámarkolok....

.....rendesen!

Am mikor elöször rámarkoltam akk kb 9cm volt

14/f

2011. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!