Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a szép pasikért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szép pasikért vagyok oda? Ha egy kevésbé szép akar velem járni, akkor miért nem tudom lejjebb venni az igényeimet?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom őket, mikor egy csúnyább pasi akar engem és rosszul érzem magam ha vissza kell utasítanom őket. De nem tehetek róla, hiába kedves meg minden, de nem vonz. Vagy vegyem lejjebb az igényeimet és ne számítson hogy is néz ki az illető? De akkor becsapva érzem magam. Nem tehetek róla.
2011. nov. 17. 19:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért nem érdekel mert egy kiba-szott kis felszínes gyökerenc vagy. Ilyen szállna rá a barátomra, akkor ott helyben nyomnád ki a szemét.
2011. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
nyomnám*
2011. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
rühes ribanc vagy kérdező!!!
2011. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Lifeishard ***** válasza:
Nem muszáj ám megalkuvónak lenni; ha egy faszinál számíthat a külső (és számít is), a nőknél is számíthat. Én ugyan faszi vagyok, ronda sem vagyok és nőm is van, de azért hidd el, amit mondok: könnyen lehet, hogy olyan csókába szeretsz majd bele, aki elsőre nem jön be. Azzal pedig vigyázz, hogy csak a szépfiúknak engedsz, mert ha kialakul rólad az a kép, hogy minden jó pasi átmegy/átmehet rajtad (nem állítom, h így van, de Te írod, az sem baj, ha csak arra kellesz), szexelni mindig fogsz ugyan, de a normális "szépfiúk" elkerülnek majd, mert, tetszik vagy sem, egy r*banccal (nem az vagy, de akkor vigyázz, mit írsz, mert az ember olyan, hogy hajlamos kombinálni) nem létesítenek hosszútávú kapcsolatot, vagy legalábbis nem veszik emberszámba. A szépséged pedig mindenféle botox meg ráncfelvarrás dacára is megkopik...
2011. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mert egy beképzelt ribanc vagy
2011. nov. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!