Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar?

Figyelt kérdés
zavar ha egy lány káromkodik?
2011. nov. 18. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
már hogy a retekbe ne zavarna
2011. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

♂ IGEN ♂

☆★Szokj le róla!★☆

2011. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagyon, undorító, utálom az iylen csajokat, nagyon nőietlen szerintem
2011. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem igen. De ha van oka rá (például beüti a lábát, s felkiált, hogy "bassza meg"), akkor nagyjából oké a dolog, mert indokolt.
2011. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szóval akkor elfogatható ha pl. mérges,szomorú?
2011. nov. 18. 19:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne állandóan.Ne mesélje úgy a történeteit hogy minden második szó csúnya de pl ha sex közben az még akár izgató is tud lenni
2011. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak szituációk mikor igen. sőt vicces is tud lenni. De ha valaki folyamatosan káromkodik és nem bírja ki egy baz*meg mondatvég nélkül az nem túl nőies. Én a káromkodást is szeretem szépíteni - baz*meg helyett báááázzzz, a "mi a fa*szomért kell" helyett - mi az öcsöm pö*cséért...

Ezek ilyen egyéni nyelvhasználatok :D Meg a kurvincális életbe... XD meg hasonlók. Ha nagyon mérges vagyok akkor szoktam csak mondani a kedvencem.

"Azt a büdös ku*rva kénköves méteres halál fa*szát"

De ezt bizony mindig így. Ha valaki ezt hallja akkor jobb ha menekül o.O

2011. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha állandó jelleggel, mértéktelenül káromkodik, az taszító számomra.
2011. nov. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha van oka rá nem zavar, de akkor is csak mértékkel. Tizenéves korosztályban nagyon menő minden mondatban használni a ge*it és a többi hasonló szót. Ez számomra elfogadhatatlan... Ettől egyátalán nem leszel nőies, csak undórító.


20/F

2011. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!