Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, miért ilyen mocskos a szátok?

Figyelt kérdés

12-24 éves lányok szájából folyton a következő szavakat hallom: g*ci, f*sz, k*rva és társaik.

Így hogy kezeljünk titeket nő ként?Ez nagyon nem nőies szerintem.Meg cigiznek, köpködnek, krákognak, oylanok mint a tróger fiúk.


2011. nov. 18. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ribancok!
2011. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nana, 23 vagyok, de nem káromkodom! És nem cigizek, nem iszom, köpködni csak akkor szoktam ha belemegy a számba a hajam vagy egy bogár, krákogni nem szoktam, de jelenleg köhögök mint a szamár, mert meg vagyok fázva. Meg a trógert inkább hordani szoktam-a nadrágomon, mások szerint jól áll mert eredeti. Volt, aki még le is koppintotta ezt a fazonom.
2011. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2. helyes:)

Viszont be kell látni a mai lányok közel 60%-a iylen ahogy leírtam sajnos.

2011. nov. 18. 19:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol élsz te :D Itt nem így beszélnek a lányok, talán mert nem a suliban vagyunk :D
2011. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én rühellem, ha valaki így beszél. Fiútól is undorító, nem hogy lánytól. Ez persze nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem használok csúnya szót, sajnos előfordul, hogy kiszald egy b*sszus, b*szki, a p*csába, ritkán b*zd (b*ssza) meg, de próbálom kerülni az ilyen szavakat.

Próbálom rászoktatni magam, hogyha felhúzom magam valamin előbb számoljak egy 10-ig, hátha akkor nem káromkodom.


Nem tudom, elírás-e, vagy direkt így akartad írni, de szerintem a 12-14 éves lányokra nem is kell nőként tekinteni, nőként kezelni őket.

16/L

2011. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem is nézek rájuk nőként, de kislányoktól nem ezt várnám, vagy te igen?

És akkor csodálkoznak a csajok, hogy miért nem szólítjuk le őket(persze itt is a férfiakra fogják, hogy nem merik)

uygan már, ilyen mocskos szájú csajokat ki szólítana le?ne vicceljünk már emberek, mi van itt...

2011. nov. 18. 19:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a romatelepen jártál, vagy ezt hol láttad?
2011. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem, menj el midnen középiskolába, tele van ilyen csajokkal, főleg a dohányzó
2011. nov. 18. 19:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, így lesznek menők. Barátaim előtt, melóhelyen én is szoktam, de buszon, vagy ahol sok ember van, ott cikinek érezném. És ez tényleg nem nőies, hogy cigiznek, káromkodnak hangosan mindenki előtt. Én is dohányzom, mert ugye nagy akartam lenni, de nem lettem nagyobb, csak annyit értem el vele, hogy krákogok, köpködök és tönkrement az egyik mandulám, ki kellett szedni. Január 1.-je a nagy nap, amikor nem veszek több cigit. 22F
2011. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig ez a dolog tényleg általános. Buszon, vonaton, iskolában.
2011. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!