Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az orgazmus és mit érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az orgazmus és mit érez közben a nő?

Figyelt kérdés

Van némi fogalmam róla, de szeretnék teljesen tisztában lenni vele! Pl.mikor? hogy? mit érez a nő? mi a következménye és miért van ez?

Légyszi válaszoljatok [normálisan]!

Köszi.:)


2011. nov. 18. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Leszel a feleségem?
2011. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Olvass utána a Wikipédián.
2011. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Xixis ***** válasza:
2011. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
olyan érzés mintha teherbe baszna 3 néger két lóval karöltve aztán még átmenne rajtad 3 villamos 2 uthengerrel és végül felszeletelnének és a kutyáknak dobnának majd a kutyákat is felégetnék.
2011. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdés alapján nem vágtam, hogy fiu, vagy lány vagy.e, de hogy fiatal, és tapasztalatlan az biztos :)Ha fiu vagy akk soha az életben nem fogsz választ kapni a kérdéseidre,nincs a földön olyan férfi aki ezt tudná, ha meg esetleg lány, akk most kapsz használati utasitást , magadhoz :), és mindent ki tudsz próbálni.

Mikor ?

amikor a sexuális izgalom tullép egy adott küszöböt

Hogy ?

Nem hiszem, hogy nem csináltad még soha, de te kérdezél :), kezd el magad simogatni, maszirozni a lábaid közt, rá fogsz érezni, hogy koh a legjobb, ha elég ideig csinálod, akk eljutsz az orgazmusig, észre fogod venni hidd el :D

van más mód is de azt tartogasd egy pár évvel késöbbre :)

Semmien káros következnénye nincs, jó érzés, ennyi

Miért van ? mittomén, de rosszabb lenne a világ ha nem lenne :)

2011. nov. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A gyökér válaszokat leszarom, mehettek a...:)

Aki viszont normálisan válaszolt annak köszönöm.

Lány vagyok, de azt szeretném leszögezni, hogy NEM PERVERZ és nem szoktam [akarok] önkielégítést végezni vagy lefeküdni valakivel[még]. Csupán kíváncsi voltam és azért azt mindenki elismerheti, hogy így interneten keresztül könnyebb megkérdezni dolgokat mint pl. anyukánktól szemtől-szembe.

2011. nov. 19. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a masztizást te perverznek tartod akk rendesen bajok vannak a felfogásoddal.
2011. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
érzéseket
2011. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem a masztizást tartom perverznek...Lehet rosszul fogalmaztam... :D
2011. nov. 23. 16:48




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!