Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnék ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék ezen? Túl hamar leblokkolok.

Figyelt kérdés
Amikor valaki belémköt, túl hamar leblokkolok, nem merek visszaütni. Ami gáz, mert ha mondjuk belémkötnének amikor barátnőmmel vagyok, akkor nem tudom megvédeni. Volt olyan, hogy oda jött egy gyökér a suliban, hogy "mi van kell egy állas?" Ekkor azonnal beparáztam. Az iskolában sok a kötekedős alak, és ha valakibe belekötnek, egyből hívja a bandát. Volt olyan hogy mégis elkezdtem verekedni, de amikor megütöttem volna, reflexből visszafogom magam, nem akarom bántani, akármilyen szemét egy alak az illető, nem ütöm meg erőből. Mit kezdhetnék ezzel? 16/F
2011. nov. 18. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne kezdj vele semmit.

Menj el szépen küzdősportolni, de ne üss vissza. a jó lelkiismeret záloga.

2011. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És milyen küzdősportra? Boksz? Vagy micsoda?
2011. nov. 18. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha higgadt, "felnött" fejjel válaszolnék, akk teljesen igaza van annak aki elöttem válaszolt,de nem ezt kérdezted, én arra válaszolok.

Ha csont és bör 50 kilós srác vagy, akk huzódj a dal mellé, és ha vki bántani akar, akk kiabálj a tanárnak.

Ha csak a reakcióiddal van a gond, akk tényleg menj el küzdösportra,a thaiboxot ajánlom, de nem azért hogy te legyél a "szuperverekedö", hanem hogy elmuljanak a gátlásaid, és ne blokkolj le, ha megütnek, vagy neked kell visszaütni. a suliban meg a hasonló közösségekben egy megoldás van, szerezz nevet magadnak, senkit nem kell agyonverni, csak épp tudja meg mindenki, hogy nem ijedsz meg a saját árnyékodtól.

Több mint 2X öregebb vok nálad, de ha vki rápróbálkozna a barátnömre, akk rátérdelnék a fejére, és megkérdezném, hogy pontosan mit is akart...,

2011. nov. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én csont és bőr 50 kilós srác vagyok. Nekem esélyem sem lenne, én csak mártírkodni tudnék.


"akk huzódj a dal mellé,"


Ezt lefordítanád magyarra? Tanárnak szólni meg hülyeség és szégyen.

2011. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi az elirásért, el kellett volna olvasnom a válasz, mielött elküldöm , "dal" helyett "fal"-at akartam irni :)

És mégegyszer bocs, elég lazán fogalmaztam, helyesbitek, hogy egyértelmü legyen :


Függetlenül attól, hogy hány kiló vagy , ha gyenge vagy huzd meg magad , és keresd azoknak a társaságát akik meg tudnak/akarnak védeni, ha szükséges.

2011. nov. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!