Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem LESZBI /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szandikaaa kérdése:

Mondanátok nekem LESZBI / BISEX társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés

Én egy hetero 18 éves lány vagyok.. vagy ha létezik olyan hogy Enyhe bisexuális akkor oda sorolnám be magam jelenleg.


Tehát én nem sexre keresek partnert..


Nekem egy bulizni szerető korombeli bisex dolgokra nyitott szabadidő partner kéne.


És lehetőleg nem egy olyan aki nyakig beöltözik és el játsza szüzet aki életében nem fogott még faszt..


Én a bevállalós embereket csípem.. és ne csak a 4 fal között legyen bátor ( ezt nem csak a sexre értem! )


Ennyi lenne.. tehát fizetős lányok nem jöhetnek szóba..



KÖSZI ELŐRE IS (K)♥


2011. nov. 18. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A te "fajtád" bejön :D nem tudom nekem az tetszik ha két ő van együtt viszont de két férfi az már nem jó nem tudom miért van ez így lehet azért mert két nő jobb mint egy de igazából nem válaszoltam a kérdésedre bocs... :)
2011. nov. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pride.hu - barát kereső hirdetések.
2011. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. ez jó nagyon! :))
2011. nov. 19. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!