Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi kell történjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi kell történjen ahhoz, hogy sírjatok? Egy lány elég ok hozzá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj már! A legtöbb öngyilkos férfi nő miatt öli meg magát.
2011. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha megcsíp egy darázs :'(
2011. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen sírhat,ha senki sem látja!
2011. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a férfiak között is van érzékenyebb típus, én például drámákon el szoktam érzékenyülni. Nem egy lány miatt sírtam is már. De nem szégyellem. Aki soha nem sír, nem erős, pusztán lelkiszegény, és az a gyenge, aki kineveti a másikat. (darazsas voltam :)
2011. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nő miatt még nem sírtam. Kiskorom óta 2x sírtam. 24 évesen, a kórházba a fájdalomtól, és amikor hazamentem a kórházból megláttam, hogy néz ki a motor, hát ott helyben összeroskadtam és bőgtem mint egy óvodás. 26F
2011. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy lány elég e hozzá?Egy lány nem elég hozzá!!!A NŐ kell hozzá!Mármint magamba tepert fájdalmam évente egyszer mikor annyira berúgok hogy nagyon és épp nem áll jól a szénám semmivel és frissek a sebek mástól is akkor hajlamos vagyok "kiakadni" ,de csak akkor.Amúgy mindig mindent magamba fojtom ,sírni nő aligha látott max volt amikor könnyeztem de akkor belement valami a szemembe :)
2011. nov. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/6 Időpont tegnap 23:34

Uh a mocim miatt egyszer Én is megkönnyeztem! :)

26F

2011. nov. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha már egy ideje megvan a motor, akkor úgy tekintek rá mit a saját gyerekemre, úgy a szívemhez nő:D Legalábbis nekem igen.
2011. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szexhiány
2011. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem sportolhatnék.
2011. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!