Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Lányok! ), ti hogyan éreztéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lányok! ), ti hogyan éreztétek volna magatokat? A barátom a haverjaitól "műpuncit" kapott, én meg ott ültem mellette.

Figyelt kérdés

Kb egy ilyet csomagolt ki,ez volt az ajándéka,egy átlátszó dobozban...

[link]


Persze,én is nevettem,ahogy mindenki,de azért kicsit kellemetlen volt..

Köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 19. 14:04
1 2
 1/13 mus musculus ***** válasza:
Öhm... sehogy? Valószínűleg belekötöttem volna a pontatlan ábrázolásba poénból, de ennyi. Nem hinném, hogy a pasik kínosnak érzik a műfallosz látványát.:D
2011. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Én nem is tudom.Megalázónak éreztem volna.Az oké,hogy ezt az ajándékot kapta a haverjaitól,de miért kellett pont úgy odaadni,hogy te is ott vagy???? Ez az,ami miatt megalázva éreztem volna magam...
2011. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Én is kicsit megalázónak éreztem volna. Valahogy olyan ez, hogy én nem vagyok elég jó nő a pasimnak, ezért szüksége van egy műpuncira.


Máshogy fogják ezt föl a fiúk is, és máshogy a lányok.


24/n

2011. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha távol vagytok egymástól, legalább nyugodt lehetsz hogy nem csal meg. Csak a műpuncit használja.. ;)
2011. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nos..

- ha esetleg nem szexeltek, mert nem akarod, mert még nem vagytok régen együtt vagy fiatalok vagytok.

- Vagy nem szexeltek mert már régen együtt vagytok és nincs kedved, pedig neki lenne, akkor bizony a barátai ezt tudják. S valójában kaptál egy jelzést.


De ez csak egy lehetőség a sok közül.

2011. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki! Ha te nem vagy abban az állapotban, hogy csináld akkor gondolhatsz arra, hogy nem csal meg téged
2011. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon szellemes ajándék... Ha fiú lennék én sem örülnék neki ha a barátnőm egy vibrátort kapna ajándékba. Lehet hogy jelzésnek kéne venned, minden rendben van köztetek? vagy csak a barátai ilyen pőőcsök
2011. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jól írtátok,magalázónak éreztem.Nagyon jó a szex köztünk,maximálisan kielégítjük egymást.

Ezek szerint tényleg a haverjai ilyen szánalmasak,hogy 40 másik ember előtt kell odaadniuk,úgy,hogy én meg a barátom mellett ülök..

2011. nov. 19. 16:37
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Ez elég megalázó. Nincs ebben semmi célzás, a haver szimplám gyökér volt, mert tudta, hogy ez lesz a reakció. Egyébként legalább neked nem kellett volna röhögni.

És a srác helyében hasonlóképpen viszonoznám a dolgot az ő születésnapján, de én péniszpumpát, pár doboz viagrát, aranyér kenőcsöt, és egy könyvet kamut borítóval, melynek címe "Heterón is szép az élet" adnék ajándékba, aztán halálra röhögném.

2011. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem is nevettem volna,"erőltetett,kamu nevetés" volt...persze,hogy sz*rul éreztem magam.
2011. nov. 20. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!