Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak válaszára várok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak válaszára várok, van itt felnőtt férfi?

Figyelt kérdés

Hol a határ a barátság és a kapcsolat (szerelem) között?


Ha adott egy férfi és egy nő. Nyílván jól érzik magukat egymás társaságában (bár nem sokat találkoznak, de akkor keresik egymást), sokat keresik egymást telefonon, sms-ben. Segítséget egymástól kérnek, ha valami bosszantja a másikat, elmondják egymásnak. De a testi kapcsolat mégsem alakul ki, nem alakulnak a dolgok úgy, hogy az párkapcsolat felé terelődjön.


Miért van így? Ha jól kijönnek, mert a leírtak alapján jól, nem??? Akkor miért nem lehet továbbvinni a dolgot? A nő szeretné, a férfi nem tesz érte semmit.


Szerintetek mi oka lehet? Vagy mennyire van távol még ez a "barátság" a komoly érzésektől?


2011. nov. 20. 20:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Egyszerű. A férfi nem akar többet a barátságnál. Nincs mit ragozni ezen...
2011. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire érthető mi lenne a kérdésem.
2011. nov. 20. 20:47
 3/28 anonim ***** válasza:

a barátság nem komoly érzés? szerintem az.


miért nem lehet továbbvinni a dolgot?

-b.zi

-impotens

-foglalt

-nem érdekled mint nő

2011. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Ezt értem én, de mi az oka?


Ha eljut egy ilyen szintre, ami szerintem hajszálnyira van a kapcsolattól, akkor miért nem?


Mivel több a szerelem?

- több bizalom

- mély érzések, odaadás

- tesiség


Ez mind jó. Ha meg nem megfelelő a nő alany, azaz én, akkor hogy tud kedvelni?

2011. nov. 20. 20:49
 5/28 A kérdező kommentje:
De hogy tud így bizni bennem, közel kerülni hozzám nőhöz, ha nőként nem kedvel? Miért nem férfi barátja van, aki jobban megérti?
2011. nov. 20. 20:50
 6/28 A kérdező kommentje:
Nekem ez érthetetlen ellentmondás. Nem értem. :(
2011. nov. 20. 20:51
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Kedvel, mint barátot.(sőt szerintem ilyen formában nagyon is) De semmi többet nem akar tőled. A bizalom nyilván megvan, de a testi vonzalom stb., valószínűleg hiányzik.
2011. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

nem érted.. kénytelen vagyok úgy fogalmazni hogy megértsd:


NEM TETSZEL NEKI. CSÚNYA VAGY SZÁMÁRA.

2011. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Volt régen egy barátnőm, mindenhová együtt mentünk, sokat jártunk szórakozn, beszélgettünk, mégse feküdtünk le!


A megoldás egyszerű: szegénykém kissé csúnyácska volt, de volt autója!

Tulajdonképpen kihasználtam őt!

2011. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
a válasz nem egy szerü.nekem rengeteg nő barátom van.és men jutott még eszembe hogy valami más is legyen közötünk.talán azért mert őszintén el tudok velük beszélgetni olyan dolgokról amikről a fiukals sohasem vagy tanácsot kérni tőlük.ha nagyon szeretnél vele egy komolyab kapcsolatot akkor minden képpen beszélned kellene vele eről
2011. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!