Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Ti mit tennétek a helyzetemben? (elsősorban lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés
Szóval van ez a srác, akivel eleinte csak barátok voltunk, most meg úgy néz ki, hogy mindketten többet akarunk. Én kezdtem el korábban így érezni, amikor még egy teljesen más, keményfiús képet adott magáról, most viszont, hogy látszólag én is tetszem neki, sokkal érzelgősebb, romantikusabb és sokkal inkább érdekli a véleményem. Én nem ebbe a srácba szerettem bele, és bár így is nagyon bírom, sőt, szeretem, nem annyira, mint kezdetben. Mit tennétek a helyemben a jövőt illetően, elfogadnátok-e bármiféle közeledését? 17/l

2011. nov. 20. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Fúúú, hatalmas troll veszély :D Már előre érzem milyen kommentek jönnek... :D
2011. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
zseniális :D
2011. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, nekem még nem úgy tűnik ;). Egyébként meg ha valaki ezen tud élvezkedni, ez esik jól neki, csak tessék. Azért normális válaszokat még mindig várok. :)
2011. nov. 20. 21:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Hű, te aztán nagyon szőke lehetsz, igazam van?
2011. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mind két tulajdonság benne van, csak most az érzelmesebb tűnik a jobb döntésnek számára.. Ha netán kialakul köztetek valami, akkor meg tudod vele osztani, hogy legyen csak kemény ,mert te azt jobban szereted és hagyja ezeket az érzelgős dumákat, BÁR hozzáteszem, hogy hosszútávon sokkal kiegyensúlyozottabb párkapcsolat válik abból a viszonyból, ami érzelmekre épít. A lányoknak nagyon sokat jelent és idővel egyre többet és többet fog.
2011. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó! További véleményeket még várok!

Utolsó előtti: Barna vagyok. Te meg bizonyára hím. ;)

2011. nov. 20. 21:35
 7/9 Bebó válasza:
100%
Bizonyára azért érzelgősebb mert normális és kedves akar hozzád lenni mert érdekled! Szerintem örülj, hogy ilyen, kevés srác figyel oda a barátnőjére a mai világba a tuskóság a menő... Az idő előrehaladtával úgyis megtudod vele beszélni, hogy szereted a vagányságát de szerintem elég ha párszor csak megjegyzed neki hogy milyen jó ha "keményfiús" mert az tetszik neked és figyeld meg ha érdekled sikerül majd összekombinálnia a kettőt! :)
2011. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy szőke(agyilag biztosan)!!!

Én is pont így éreztem a kezdetekben MINDEN pasimnál. Vágj bele, mert lehet, hogy megbánod majd, hogy nem őt választottad! Én pont így éreztem és szakítottam egy idő után a fiúval, de szerencsére újra összejöttünk egy hónap múlva, és hiába néha furcsa volt, hogy nem olyan fickós, mint amilyen az elején volt, mielőtt összejöttünk az idő múlásával ő is olyan lett mint régen!(mi azóta is együtt vagyunk:17 éves korunk óta, most 7 éve!)

2011. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*miután eltelt egy kis idő, akartam mondani
2011. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!