Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy igazán szép (derékig érő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igazán szép (derékig érő szőke haj, babaarc, zöld szem, tökéletes has, kerek fenék -> szuper alkat) lánynak mennyi az esélye, h beválasszák az amerikai Playboyba? Az alábbi linken lehet jelentkezni.

Figyelt kérdés

[link]


Mell kb. ilyen: [link]


Kérlek csak komoly válaszokat adjatok, tényleg nem érdemes bunkózni!

2O éves, joghallgató lányról van szó, aki ambiciózus, okos és eléggé nagyravágyó is egyben.


2011. nov. 20. 22:42
1 2 3
 1/29 netzsaru ***** válasza:
mellékelj magadról fényképet és akkor több mindenkinek a véleményét is tudni fogod, ha ezt szeretted volna
2011. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
öregemberek fognak megbaszni.
2011. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 /Anita_'94/ ***** válasza:
72%

Pontosítanék:

körülmetélt öregemberek.

Inkább hagyd a francba az egészet...

2011. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%
Hát jogász vagy tehát lelked már nincs, mivel a playboyba akarsz szerepelni, tehát erkölcsöd sincs, innentől fogva már csak jól kell kinézned.
2011. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
27%

Minden esélyed meg van.Ideálom vagy teljesen.Mindenben,pont ilyen nőt keresek.

Tök jó,hogy ilyen vagy,vágj bele,ne törődj semmivel.

Aki leszól tudod mit kapja be,meg irigy kis semmi,ha pasi akkor ilyen nőt csak képen láthat,ha csaj akkor kis frusztrált p_csa,mert tuti formátlan meg idétlen.

Csak a cél lebegjen előtted,semmi más.CSINÁLD B*MEG,ahogy egy vállalkozó haver mondja.

2011. nov. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%
Nem mondta, hogy saját magáról van szó. :)
2011. nov. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy öregemberek b.sznának-e meg vagy sem, ehhez már nem értek....



Viszont az abszolút nem igaz, hogy nincs lelkem, sőt, szerintem túlérzékeny vagyok, pláne ha a védtelen állatokról van szó. Ebben nagyon nagyot tévedett az egyik válaszoló. Csak másodéves vagyok az egyetemen, az empátiát nem sikerült kiölni senkinek belőlem.

Erkölcs...jó téma, lehetne boncolgatni napestig, hogy van-e bármi értéke annak manapság... Meg szerintem nem abban kell mérni az erkölcsöt, hogy ki vállalna be 25ezer dollárért egy Playboy fotózást (ami azért nem semmi, az önbizalmat gondolom jól feltuningolja mikor látod magad egy ilyen híres magazin címlapján :) ), hanem inkább a vadidegenekkel szexelő, részeg kislányokat kellene először helyrerakni.

Még ha rosszakat is gondolnak az emberek rólad, úgysem fogsz soha mindenkinek megfelelni, ezt már megtapasztaltam!

A nők rosszindulatúak, a pasik meg képesek r.bancnak titulálni csak azért, mert néz ki valahogy egy lány... Szóval nekem ha lenne esélyem, biztosan bevállalnék egy ilyen fotózást, el nem dobnám magamtól! Nehogy már ebben mérjék az emberei értéket... :S


Kedves utolsó előtti, nagyon aranyos vagy, köszönöm a biztató szavakat! :)

Tényleg rólam lenne szó és tényleg szeretném, hogy ez összejöjjön...

A külsőm megvan hozzá, csak az a kérdés, hogy egy európai, no name lánynak is van esélye, tényleg?? Mint ahogyan leírták az oldalon, amit belinkeltem? Jóval átlagosabb lányok is szerepeltek a magazinban, szerintem én nézek ki úgy (vagyis jobban), mint pl. az a lány, aki az év playmate-je díjat is megnyerte (akit belinkeltem), csak hát annyi szép lány van még a világon és nem tudom, hogy adnak-e esélyt valakinek, aki nem az Államokból van. :?? :S

2011. nov. 21. 10:34
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
A naívságodat az bizonyítja, hogy azt hiszed, hogy simán egy válogatás alapján dől el az egész. Már a legelején, de lehet, hogy már most le van zsírozva, hogy ki fog rákerülni a címlapra. Akinek több pénze van, de leginkább az, akinek a legjobb kapcsolatai, kapcsolatok a fotósokkal, újságírókkal, a Playboy belső embereivel. Neked milyen kapcsolataid vannak velük innen Mo.-ról?
2011. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt kihagytam, hogy az amerikai modellügynökségek közötti ismertség is számít.
2011. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Előny ha sokat járatod a szád és itt persze nem a beszédre gondolok...
2011. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!