Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten könnyebben lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten könnyebben lehet párt találni mint a kisebb városokban? 16/f

Figyelt kérdés
És merre fele keresek párt Budapesten
2011. nov. 20. 22:54
 1/7 .:Laci:. ***** válasza:
én kecskeméti vagyok, barátnőm pesti, nem kerestem csak úgy lett :) febr elsején jöttünk össze és én febr 13án mentem fel először hozzá pestre, neten ismertem meg és azóta is együtt vagyunk :)
2011. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez relatív. én kisvárosban lakok, itt az egy korosztályú emberek nagyjából ismerik egymást, ha máshogy nem látásból. az én barátnőim mind olyan volt, hogy már korábban ismertük egymást, egy társaságban voltunk, vagy azonos hobbit űztünk, így könnyebben egymásra találtunk, de sosem volt az, hogy cseten vagy egy egy éjszakás kaland folytatása révén jöttünk volna össze. a pesti szórakozóhelyeken tuti előbb találsz olyan csajt akinél jó vagy egy éjszakára, de személyes tapasztalatom alapján ebből soha nem lett kapcsolat, sőt inkább az egy éjszaka az végérvényesen egy éjszaka maradt még csak nem is találkoztunk soha többet.
2011. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pesten lakom és nem ezt tapasztalom 18f
2011. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvileg pesten több az ember, így több jelöltel ismerkedhetsz meg.

De ez nem így van. Minél nagyobb egy város lakos száma és minél zsúfoltabb, az emberek annál zárkózottabbak és gyanakvóak.


A vidékiek sokkal nyitottabbak.

2011. nov. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csökött barom vagy -.-" Költözz el és megtudod!


Ha nagyon akarsz barátnőt akkor a világ végén is találsz majd magadnak.

De szerintem 16 évesen ne a barátnő probléma izgasson leginkább! Majd lesz barátnőd ha megérettél hozzá.

2011. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 00:33


Ez bizony nagyon igaz sajnos!


Itt Debrecenben is hiába van rengeteg csinos, szép lány. Olyan zárkózottak, hogy csak a négerekkel, meg arabokkal jönnek össze, mert ők különleges ínyencségek egy-egy éjszakára vagy másra...

2011. nov. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előttem szóló, sztem az ilyen lányok szégyelljék magukat
2011. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!