Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érdeklem vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, tetszik nekem ezt ő is tudja. Sokszor beszélünk, de én úgy vettem észre rajta, hogy tojik a fejemre. Rákérdeztem, azt mondta, hogy semmi baja velem, tökre bír. De nekem még se ez jön le, msnen is írok neki nem válaszol. Van, hogy hozzászólok és mintha ott se lennék. Ezt most vegyem úgy, hogy nem érdeklem, elutasít? Vagy mit csináljak? Mindig megfogadom, hogy akkor engem se fog érdekelni mi van vele, de nem megy..
2011. nov. 20. 22:58
 1/9 netzsaru ***** válasza:
lehet a barátnői előtt nem akarja megbeszélni veled, hívd el sétálni vagy olyan helyre ahol kettesben tudtok lenni, és kérdezd meg tőle hogy akkor mi a valódi helyzet. Ha így is félrebeszél akkor vagy le akar pattintani, vagy csak húzza az agyadat, akkor inkább hagyd ott.
2011. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekled
2011. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekled, csak nem akart megbántani.
2011. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan így viselkedtem a pasikkal ha tetszettem az egyiknek, de nem akartam megmondani hogy nincs nálam esélye vagy csak szimplán nem mertem megbántani. ha kérdezte azt mondtam hogy, tökre bírlak(gondolataimban: de nem jössz be.. ) és msnen könnyebb volt nem visszaírni(mintha nem is lennék gépközelben) vagy 1-2x figyelmen kívül hagyni, hátha leesik neki hogy mivan..


Szerintem hagyd a lányt, ha nem akarsz jobban csalódni


17/L

2011. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szóval még nem is találkoztatok...
2011. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Osztálytársam. Elhívni nem hívtam el sehová nem akarok egyenlőre többet, csak alapjáraton nem értem mivan.
2011. nov. 20. 23:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem akar tőled az van. Akkor nem viselkedne ennyire passzívan hidd el.
2011. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejtős. Ha akar valamit, majd megtalál, addig hagyd.
2011. nov. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 21. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!