Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Szeretek egy pasit(39) már két éve. Van egy 10 éves kapcsolata(nem házas) [ami mellesleg nem működik túl jól]

Egyszerűen megőrülök érte. Megfulladok az érzéstől, muszáj elmondanom neki..

Nem várok tőle semmit, nem fogok ráhajtani csak szeretném ha tudná. Tudom, hogy felesleges, de nagyon nyomja a lelkemet.. Könnyebb lenne, ha nem kellene magamba fojtani.

21/L


2011. nov. 20. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
fullosan felesleges lenne megmondanod mivel neki csak egy lyuk voltál.
2011. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"lyuk voltál" ??? nem feküdtem le vele..
2011. nov. 21. 00:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi ertelme lenne ennek?
2011. nov. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne legyél önző, ne zúdíts a nyakába ilyen dolgokat. ha annyira nem menne az a 10 éves kapcsolat már rég kilépett volna. vagy mondhatod hogy nem mer kilépni, fél ettől meg attól blabla. akkor meg miről beszélünk, ilyen férfi kell neked aki nem mer lépni ?!
2011. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

most ezt hagyjuk, hogy miért nem működik és miért nem lép ki belőle..

írtam, hogy nem várok tőle semmit, csak szeretném ha tudná, mert nekem könnyebb lenne

2011. nov. 21. 00:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Csillagom feltaláltak már pár eszközt, a szemtől szemben nem lehetséges esetekre:

- MSN

- Skype

- Email

- Telefon

- Facebook chat

soroljam?

2011. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyakran találkoztok? Milyen a viszonyotok? Mert azt tanácsolom, jól gondold át. Sajnos nekem rossz tapasztalatom van. Volt egy pasi, akivel nagyon jól elvoltunk, többet éreztünk egymás iránt, mint barátok, aztán mikor elmondtam,h szeretem, már haverok sem vagyunk...sőt...szinte semmik...idegenek....pedig anno mondogatta,h majd ő is többet akar
2011. nov. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

00:48 ???

szemtől szembe akarom neki elmondani(ha elmondom), nem is gondolkozok más variáción...


utolsó

jó a kapcsolatunk, de mivel közel 20 év van köztünk más a baráti társaságunk és nem vagyunk annyira jó barátok, inkább csak jó ismerősök

hetente 1x-2x látom

soha senkit nem szerettem még így..

azért nagyon rossz még, mert tudom, hogy nem a hű de nagy szerelem miatt vannak együtt és most ezzel nem azt akarom mondani, hogy én vagyok számára a megfelelő, csak egyszerűen szeretném, ha boldog lenne..

2011. nov. 21. 01:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, hogy miért vannak együtt, ha érdemleges választ szeretnél kapni.
2011. nov. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!