Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként távoli barátnők ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként távoli barátnők ha kérdezk, hogy hogy állok a fiúkkal, és megondom, hogy még sosem volt, még nem csókolóztam, meg amiket kérdeznek, akkor teljesen meg vannak lepődve, ilyen sajnálkozó képet vágnak. Miért van ez, fura vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy néznek rám, mintha azt jelentettem volna be, hogy " az egyetlen szórakozásm, hogy a döglött pókomat öltöztetem kismamaruhába"

Szerintem tök normális amúgy,hogy nem akarok olyan kapcsolatot mint a mai luvnyáké. 14/L

Miért,ti mikor jártatok valakivel először?


2011. nov. 21. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, ameddig Te magad nem érzed kellemetlennek addig nincs baj! Én is így teszek, nekem sem volt még soha barátnőm, nem is csókolóztam, de hidegen hagy mások véleménye.

21/f

2011. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14 évesen én is kaptam ezt. Nagyon elkeserítő volt. Aztán jártam valakivel majdnem 17 évesen és leszálltak rólam. De akkora hülyeség. e miatt ne érezd magad rosszul mert csak a rosszba visznek bele. Nem gáz, hogy 14 évesen még nem volt barátod és hogy nem csókolóztál senkivel se. Ismerek olyat, aki 22 évesen jött össze az első barátjával és smárolt normálisan. Ne érezd így és ők se érzik gáznak mert nem az.
2011. nov. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"az egyetlen szórakozásm, hogy a döglött pókomat öltöztetem kismamaruhába"


ezen behaltam... nem akarsz beszélgetni velem XDXDXD

2011. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a normális, ahogy te csinálod. Ne akarj olyan ribi lenni, mint a korodbeli lányok többsége!
2011. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem Te vagy a fura, vagyis a mai értékrend szerint lehet, hogy nem az az átlagos, hogy 14 évesen még nem volt senkid, de hidd el, ráérsz még! A humorod viszont, na, az nagyon ott van!! Ez a döglött pókos gondolat. :D
2011. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:) Nagyon köszönöm a válaszokat. De hát a felnőttek is arról beszélgetnek néha,hogy milyen volt a fiatalkoruk ,meg hogy volt a Mittudoménmilyen Béla,aki szerelmet vallott neki 13 éves korában,meg az ilyen Pubertánskorra (ú de rossz ez a szó :S) felkészítő könyvek is arról regének,hogy 12 éves korban a hormonok élénkülnek,meg hogy abban a korban tök normális elkezdeni ezt az egészet. Meg a 35 éves uncsitesóm is amikor beszélget a 30 éves bátyámmal,mondja neki,hogy a lánya milyen "kis kamasz".meg hogy most kezdenek lázadni,meg hogy érdekes zenéke hallgat,és ,hogy nagyon fontos neki a barátai,meg a bulik. És bátyám meg mondja neki,hogy az én esetemben megúsztuk a kamaszkort. Hát köszi bátyuskám ,erre most nagyon jó "egy unalmas téglaviselkedésű fiatal vagyok" kedvem lett... Na de ti mikor kezdtétek az egészet?
2011. nov. 21. 14:41
 7/11 anonim ***** válasza:

én még nem kezdtem el :D

14/L

2011. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én se:D

14/L

2011. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző vok:ez nem ciki.tégy úgy ahogy neked jó.ez hüyleség ha kinevetnek.
2011. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ballagás után:P A fiúzást komolyabban 16 évesen (mármint akkor jött össze:D nem mind1 ám:D) De rengeteget bántottak előtte és mostani fejjel teljes mértékben jogtalanul. 20l
2011. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!