Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartottad már titokban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartottad már titokban hogy te tudod a párod egyoldalúan meg megcsal? De ő azt hogy te tudtad soha nem tudta meg hogy te tudat és hűséges voltál? Ha igen hogy volt? És még együtt vagytok, ha nem miért szakítottatok?

Figyelt kérdés
kor/nem
2011. nov. 21. 03:40
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Szóval leegyszerűsítve az a kérdés, hogy tűrtem-e szótlanul, hogy félrekefél?

Nem

22/l

2011. nov. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem, és nem is értem, miért kéne titokban tartani - ez elég lényegi kérdéseket érint egy párkapcsolatban, amit jobb felszínre hozni.
2011. nov. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30/L voltam
2011. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Minden félrekufirc kiderült, legutóbb a benzinkút mögött a kocsiba, épp felnéztem és vigyorgott rám az asszony, érdekes szituáció volt...
2011. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De vicces. És amúgy minimum minden második házasságban már megesett ilyen. Ez inkább ilyen felvetés volt amúgy. Na de mindegy. Látom egy tabu már megint. Vagy csak túl fiatalok vagytok hozzá.
2011. nov. 22. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem szabad titokban tartani.

Csak felemeszti az ember sajat magat,jobb kibeszelni magadbol,meg ha az a kapcsolat veget is jelenti.


Tegnapelott pont ez tortent velem.

Miutan megtudtam,hogy van egy masik no is az eleteben, 2 hetig birtam hallgatassal,azt is csak azert,hogy 100%-osan meggyozodjek es lebuktassam..

Hat megtortent, vege lett.Az elet megy tovabb.

2011. nov. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, néha sokkal bölcsebb lenne hallgatni.
2011. nov. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!