Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon nagy baj ha nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon nagy baj ha nem jön mér 1 hete sperma? Mitől lehet ez? Verés közbe természetesen

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kit versz? :)))))))))))
2011. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Nem élvezel el, nem tudod felizgatni magad.

2. Van egy olyan elmélet, hogy túl sok orgazmus után egyre kevesebb jön. Nagyon kicsi az esély erre a te esetedben, de ha köze van a dolognak ehhez, akkor állj le szerintem a napi 50 recskával.

2011. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
recskázás helyett inkább magyar nyelvtan korrepetálást tudnék ajánlani
2011. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó,sztem érthetően irtam,tanulj meg olvasni,



napi 1-szer recskázok,sztem ez nem olyan sok ahoz hogy ne jöjjön sperma

2011. nov. 21. 19:06
 5/12 Vérgibbon ***** válasza:
Nem voltál érthető. Tényleg tanulj meg helyesen írni. Ráadásul ne "recskázz" inkább csajozz és őt keféld. Sokkal jobb mint a "recska"
2011. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Még mindig a magyar helyesírás és nyelvtan könyv olvasását tudnám ajánlani :-) Próbálj meg légy szíves utánanézni annak, hogy hogyan kellett volna leírni a mondandódat (a kérdést és a kommentet), aztán vitát nyithatunk...
2011. nov. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én most a helyesírás témába jöttem vagy a szex,szerelembe?A kérdésemben 1 hiba volt,a “mér“helyett márt kellett volna írnom,ha ez miatt nem értettétek meg a kérdésemet légyszíves fogjatok meg egy irodalom könyvet és gyakoroljátok az olvasást.A kommenteknél meg pár vessző hiba volt,mi régebben megtanultuk kijavítani a hibás mondatokat a fejetekbe ti is csináljátok meg vagy ha ez nem megy akkor légyszíves keressetek más nyelvtan tanárt
2011. nov. 22. 16:12
 8/12 anonim ***** válasza:
2. nem közbe, hanem közbeN
2011. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De a kérdésre 1 ember válaszolt eddig
2011. nov. 22. 16:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs olyan hogy “közbeN“ csak “közben“ van
2011. nov. 22. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!