Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak pattanásos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak pattanásos az arca az a lányoknál hátrányból indul?

Figyelt kérdés
Jól néz ki de pattanásos az arca
2011. nov. 21. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Csak a látóknál, viszont a vakoknál attól függ mi olvasható ki belőle....
2011. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

dehogy, a lényeg hogy helyes-rendes legyen, a lányok azt szeretik :)

ja és jó pont ha azért törődsz az arcbőröddel.

2011. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
törődök kozmetikushoz is járok kenem is de semmi :@
2011. nov. 21. 19:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagyél Aknefug krémet, gyógyszertárban lehet, nekem is attól múltak el a pattanásaim. :)

Egyébként hiába pattanásos valaki, azért lehet látni, hogy ki az, aki teljesen hanyagolja magát, és ki próbál tenni ellene, szóval aki tesz ellene, az nem indul hátránnyal. :)

2011. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem :) ha mellette jól néz ki :D
2011. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is jártam kozmetikushoz és szart se segített, aztán elmentem a bőrgyógyászhoz, felírt egy gyógyszert és teljesen elmúlt, és már 2 éve vissza sem jött, egy darab pattanás sem. Én nagyon ajánlom! :-)
2011. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 missjahh válasza:
az első válaszoló elmehet a faszomba!
2012. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!