Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tényleg igaz ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tényleg igaz ez?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem,ha úgy megyek oda egy lányhoz buliban hogy "szia,van kedved táncolni"az manapság nem jön be lányoknak,inkább az ha oda mész és hátulról megfogod a csipöjét akkor táncolni fog velem.Szerintem ez egy nagy baromság
2011. nov. 21. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
nagy baromság :)
2011. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem lehet, hogy képen vágnálak....ha járnék buliba.
2011. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 atilis ***** válasza:
Attól függ, egy metál, vagy skinhead koncerten akár még bejöhet is. "Buliba" nem szoktam járni. Nem eszközök azok/ezek.
2011. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányok és rib*ncok között nagy a külömbség...
2011. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nem probáltam:D,de nem is tervezem,
2011. nov. 21. 19:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb megkérdezni!


Hozzám pénteken buliba odajött egy srác,hátulról mögém állt táncolni,végülis kibírtam,aztán megkérdezte a nevem stb.Mondtam ok 5percet max táncolhatunk.Aztán mikor rákérdeztem mikor született és kiderült,h fiatalabb hát mondtam,h ez nem lesz így jó...De ő csak hajtogatta mennyire tetszek...


Hiába sosincs az én napom :D

2011. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
b*ssz le neki egy taslit is mellé vagy markolj rá a p*nájára vagy a csöcsére. biztos egyből megy veled táncolni és még a wc-be is berángat, hogy leszophasson
2011. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hogy érted ezt ?"Hiába sosincs az én napom"

Nem találsz olyat aki testzik neked?

2011. nov. 21. 19:33
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyan világot még nem élünk,barátom .:D
2011. nov. 21. 19:34
 10/10 anonim válasza:
Sztem elküldeném az olyan srácot aki ezt csinálja melegebb éghajlatra...:)
2011. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!