Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb fiúk tetszenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
vagyis ez nem kérdés hanem kijelentem. vagyis.. nemúgy értem hogy szerelmes vagyok egy idősebb pasiba és ha szembe jönne egy 20 éves fiú ne,m jönnék vele össze meg semmi de mostanába állandóan egy idősebb pasival álmodok meg nem az ilyen velem egy idős "divatb*zik" tetszenek hanem azok a 17-20 éves emberek. ez most gáz? ez ellen hogy tehetek? azt akarom hogy a velem egy idős fiúkba legyek szerelmes ne meg az "öregek"-be . 14/L ja és ha kárhetem ne írjatok olyan leveleket hogy megszeretnétek ismerni meg ilyenek.
2011. nov. 23. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz:

a divatbzik nem férfiasak

az idősebbek meg férfiasak :D


ha korodbeli igazi fiúkkal szeretnél ismerkedni, akkor lépj be valami sport egyesületbe, azok mind sportolnak :P


Néhány lánnyal én is edzőtáborban ismerkedtem meg/edzéseken


17/f

2011. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én nem igazán szeretek sportolni. de az igaz hogy az izmosabb emberek jönnek be és nem a 30 kilós b*zik. amúgy itt nem az ismerkedés a fontos .. ismerkedni könnyű..
2011. nov. 23. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg várj 2-3 évet és majd akkor pasizol :)

Vaaaagy megtetszik neked egy sportosabb srác ;)

2011. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 problem?:D ***** válasza:
Csak simán dugasd meg a szűk kis pinádat..
2011. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
itt senki sem beszél a dugásról.
2011. nov. 23. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen várj vele 1-2 évet :D kinövik a bziságot, vagy nem ,de addigra lesznek normális kinézetűek :P

Gimibe ,középsuliba már biztos lesznek kordbeliek akik jók.

Vagy lehet egy idősebb rád mozdul, sok haverom fiatalabb lányokkal jár (nekem picit fura)


első kommentelő vagyok

2011. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem is van olyan fiú haverom aki 16 éves létére egy 13 évessel jár. szerintem is ez tök fura . hát muszáj várnom amúgy mert b*zikkal én bizti nem fogok járni xd
2011. nov. 23. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:
nem is kell még 16 éves kor alatt senkivel sem járni,ez nem elvárás csak a tinik,azt hiszik ezzel menőbbek,felnőttebbek lesznek,pláne még ha szexelnek is... na ők nagyot tévednek egy érett értelmes lány,nem kezd senkivel komoly kapcsolatba 17alatt,16 évesen ritkán akadnak olyanok akik megtalálják a jövendő férjüket de ez nagyon ritka,persze,hogy az idősebbek tetszenek mert ők jobb esetben már férfiasabbak,értelmesebbek,ráérsz még a pasizással min 2-3 évig is,nem kell elsietni,egy 20 évesnek normális esetben nem kell egy 14-15 éves kislány,a plátói szerelem megmaradhat meg semmi rossz nincs abban,ha tetszik,de tovább még nem kell menni hidd el,2-3 év múlva biztosan találsz olyat aki nem divatb*zi nyálgép,flour meg sp hasonmás hanem igazi férfi
2011. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!