Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen egy "anyós? "

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen egy "anyós? "

Figyelt kérdés
Igaz,még nem vagyok házas,csak a barátom anyukája iskolába jár,és állandóan kéri,hogy segítsek neki. Általában vasárnap ott vagyok,délutántól-estig,és ezzel legalább mindig egy másfél óra bőven el szokott menni. Persze,szívesen segítek,csak hát nem tudom miért engem kér ilyenre. 17/L
2011. nov. 25. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
:D Én se. De szerintem az a legjobb, hogy hátradőlök a fotelba egy sörrel a kezemben és nézem a bnőmet hogy takarít. :P:P
2011. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D Lol.:D Áh,nem tudom miért csinálja. Lehet,hogy nem is igazán bír engem.
2011. nov. 25. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
De! Ha nem bírna, akkor fúrna. :D Jó vagy nála.
2011. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolod? :D Hát remélem is. Szeretnék jó lenni. Csak furcsa,hogy odamegyek,és rögtön behív a szobába,hogy akkor tanuljunk.
2011. nov. 25. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:

tévedés, ez nekem is gyanús

kb. olyan, mintha el akarna szakítani a barátodtól

most képzeld el, mi lenne, ha azt mondanád, hogy most nem szeretnél segíteni, szeretnél a fiával lenni

kibújna a szög a zsákból...

tényleg ilyen egy "anyós"

2011. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!