Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek olyan buliba menni ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek olyan buliba menni ahol nagy eséllyel be lehet csajozni, pedig szoktam menni bulizni és szűz sem vagyok mar! Mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés
Volt mar egy egy éves kapcsolatom, s szoktam menni egy kis klubba, ahol vagyunk kb 20 an alkalmanként, ismerkedni lanyokal ott nem lehet, iszogatunk, s éjfélre hazaérek. Viszont lassan fél éve nincs senkim, s mindenki azt mondja, menjek egy igazi, nagy buliba, csípjek fel valakit, s védekezve, ésszel, de mulassak jól egy csajjal az éjszaka! =) A gond az, hogy egyszerűen félek a dologtól... Félek hogy rossz dolgok fognak elsülni, vagy esetleg leütnek üvege sok ilyen történetett hallottam ismerösktöl, összejövök véletlen olyan csajjal akinek van pasija stb... Mit tegyek?
2011. nov. 25. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én meleg bárba szoktam menni, csak az a baj ott, hogy oda is mennek csajok. Ők pedig kiszúrjak, hogy nem vagyok homokos... Majdnem összejött egy esti kaland. :)
2011. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BaszSzpenszer ***** válasza:
Nemtudod megvédeni magad? LOL
2011. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amit jónak látsz.
2011. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

21:47


Nem tudom, most mi lenne szamomra a jó =( Én szeretnék felcsípni egy csajt akar egy esti kalandra is, de félek

2011. nov. 25. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Na jó, igazad van. Én, mint egy hivatásos válaszadó a gaykorkérdések.hu-n tényleg jobban tudom, hogy mi a jó neked. Szóval keress egy hobbit, sportolj, kösd le a figyelmedet nyelvtanulással vagy ilyesmivel, és majd egyszer utolér a szerelem.
2011. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"összejövök véletlen olyan csajjal akinek van pasija stb"


Ez legyen a legkisebb gondod. Jobb utólag bocsánatot kérni, mint előre engedélyt. Ha pedig megdugtad és nem látod többé, akkor ki nem szarja le, hogy van valakije. Ez legyen már a pasi dolga. Egyébként meg ne járj hírhedten rossz helyekre.

2011. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

22:55

Mit jelent nálad a "hirhedten rossz hely"?

2011. nov. 26. 00:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Teszem azt, ha sokszor hallasz bizonyos szórakozóhelyekről, hogy történnek ott "érdekes" dolgok, akkor ne nagyon menj oda egyedül, vagy sehogy se menj.
2011. nov. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

02:04


Teljes mértékig igazat adok neked, valóban nem szeretnék egyedül menni egy ilyen helyre, miképpen ismeröseim is mindig ketten mennek el, megpróbalom megszervezni hogy majd kettesben lehessek valakivel, az mindenképpen jó lenne nekem =)

2011. nov. 26. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!