Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha a fiú két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a fiú két csajt bámul mindig?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik es van mikor engem bamul es van mikor egy masik csajt. Szerintem a fiú akkor bámul egy csajt amikor tetszik neki. Akk most van eselyem nala vagy nincs? Oran mikor eszreveszem, hogy nez mosolyog egyet majd elfordul, de olyan is van mikor hosszasan bámuljuk egymast. A masik csajt meg csak nezi, de a csaj nm veszi eszre. Varom a valaszokat, koszi! :))
2011. nov. 25. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kancsal.
2011. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem ugy! hanem hogy egyszer ezt nezi maskor azt es en az ilyen szemet megjegyzesek helyett inkabb befognam a szam...
2011. nov. 25. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszajelzésre, megerősítésre vár.
2011. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
erre mar gondoltam, es koszi h mostmar megb izonyosodhattam rola, csak kitol var megerositest? tolem vagy a masik lanytol? am meg ma ugy ereztem h kicsit kozelebb kerultunk egymashoz, h peldaul megfogta a kezem :)
2011. nov. 25. 22:24
 5/5 Solarian ***** válasza:

Vagy tőled, vagy tőle. Ezért néz felváltva. Logikus.


Wampa neked megy egy nagy ahoy!

2011. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!