Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ez hogy van, szűz még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez hogy van, szűz még, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nos.. megismerkedtem egy fiúval (ő is, én is 20). Ő azt mondta már sok lánnyal volt. Én még csak 1 fiúval voltam. A múltkor már úgy éreztük itt az idő, h lefeküdjünk... és hát... én nem tudom mi történt... azt mondta tegyem be én... de hát az előző barátom mindig betette nekem, szóval így nekem nincs tapasztalatom. És ő nem tudta betenni... szerintem még nem volt elég kemény... úgy hogy nem lett semmi. Aztán még ezt 2x eljátszottuk/eljátszotta.. és azt mondta, nem érti mi van. Hát én se!!! Lehet, hogy még szűz? Vagy mi volt ez az egész?
2011. nov. 25. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen, szűz....
2011. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Na ezt nevezem EPIC FAIL-nak. :DDDD
2011. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szűz, simán hülye....

Gondolj bele, ha a szüzek nem tudnák berakni, akkor mégis, hogy vesztenék el ? XDD


Komolyan ez azért nagyon cinkes.

2011. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát erre sajnos nem tudok semmi pozitívat mondani.
2011. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
és most mit csináljak? kérdezzek rá? én már nem akarom megint ezt a "tedd be te, magadnak" dolgot... meg nem is akarom én őt felviágosítani... hisz még én sem vagyok egy tapasztalt.. :S
2011. nov. 25. 22:24
 6/16 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy szűz. Azt nem tudom miért hazudik neked, ezzel saját magával babrál ki, amit most kiderült.


Amúgy segíthetnél a szerencsétlennek felizgulni rendesen, "vedd kezelésbe"... de ha otthagyod az is jogos, nem túl jó kapcsolat ami kamuval kezdődik, és ezt férfiként mondom. Szűznek lenni nem szégyen, de azt hazudni hogy már nem az, az már inkább.


27/F

2011. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szopj..............
2011. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha szereted segíts a szerencsétlennek amúgy, vagy hagyd ott!
2011. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
aranyos, meg jó fej... de ez elég kellemetlen volt a számomra.. pláne, h tényleg mondta h volt már jó pár lánnyal.. még picit én éreztem azt, h én leszek a tapasztalatlan liba.. aztán mégis fordítva lett ://
2011. nov. 25. 22:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Töketlen balfarok XDDDD
2011. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!