Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az olyan fiúról aki prostival vesztette el a szüzességét illetve volt prostival?

Figyelt kérdés
Másképp nem juthatna szexhez, így elment prostihoz, ez kizáró ok vagy titkolja el inkább?
2011. nov. 25. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányok többsége nem ítélne el, bár ez a korodtól is függ, ha mondjuk 22-25 voltál és ezért csináltad, szerintem szinte mind megfogja érteni!


Viszont másik érv, hogy pont ma volt 1 kérdés, ahol 1 lány iszonyatosan felháborodott ezen, elég nagy vita alakult ki, hát embere válogatja!

2011. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem kell mindent elmondani...
2011. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
22 vagyok, még nem voltam de tervezem, azért meg lehet érteni, hogy szex nélkül nehéz kibírni 22 évig, nem kellek a normális lányoknak, ez van, csak a prosti maradt.Igen nem kell mindent elmondani, viszont én nem akarok hazudni ha rákérdez valaki, őszinte vagyok.
2011. nov. 25. 22:31
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Hát nálam lehet, hogy kizáró ok lenne... Lehet, hogy maradi vagyok, de sokkal nagyobbra becsülök egy olyan fiút, aki vár a megfelelő alkalomra, a megfelelő lányra, és inkább 25-30 évesen veszíti el a szüzességét rendes párkapcsolatban, minthogy egy éjszakás kaland során, vagy prostival. Szerintem szánalmas, ha valaki fizet a szexért. Csak sajnálni tudom azokat, akiknek ennyire számít a szex, hogy nem tudnak várni olyasvalakire, akivel szerelmesen, rendes párkapcsolatban szeretkezhetnek.

Viszont inkább vallja be, mert ha nagyon szerelmes vagyok, akkor el tudom nézni talán, ha el tudja magyarázni, hogy miért is gondolta, hogy ez a megoldás, viszont ha eltitkol előlem valamit, tehát nincs meg a bizalom a kapcsolat legelejétől kezdve, akkor a kapcsolat is esélytelen. Inkább derüljön ki, és eldöntöm, hogy el tudom- e fogadni, de ha hazudik és az kiderül, akkor biztos, hogy vége.

Persze ez csak egy vélemény.

20/L

2011. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kedves 20L magyarázd már meg nekem akkor még is mi a jó megoldás?Ha szűz avgyok -kizáró ok, ha prostihoz megyek kizáró ok, az átlag lányok meg oylan válogatósak, hogy semmit nem lehet náluk elérni, úgyhogy marad a prosti.Máshogy nem szexelhetek, vannak szükségleteim is, gondolj bele, 22 vagyok és még nem láttam meztelen nőt, nem volt semmi, életem szerelme, na persze...nem kellek senkinek akkor várhatok 30-40 évers koromig akkor is szűz leszek, avgy jön majd valami több gyerekes anya, én meg nem leszek hülye eltartani más kölykeit.
2011. nov. 25. 22:54
 6/14 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az olyan pasi egy szánalmas vesztes, mert nem tudott magának való lányt találni. Nem tud csajozni, alkalmatlan társnak.

Más részt ez embere válogatja.

2011. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én elítélném ezért.

Akkor inkább valakivel, aki bevállal. De azért egy prosti más téma.

2011. nov. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó megoldás, hogy meglátod magadban a jó tulajdonságokat, hogy önbizalmat gyűjtesz, hogy nem gondolod, hogy Neked sosem fog összejönni, hanem erőt veszel magadon és változtatsz az önmagadhoz való hozzáállásodon.

Lehet, hogy nagyon kevés lány van már manapság, akinek a belső értékek számítanak egy fiúban, de igen is vannak, magamon kívül ismerek is jó párat. Például hogy jött velem össze a barátom? Külsőre soha nem tetszett, kifejezetten nem vonzott. Aztán egy alkalommal ugyanabban a házibuliban voltunk, ahol odajött hozzám és beszélgetni kezdtünk, kedves volt és figyelmes, onnantól kezdve hevesen udvarolt és pár hét alatt totál belehabarodtam... Nem kellett se jól kinéznie, se Nobel-díjasnak lennie...

És ismerek is olyan 22-23 éves fiúkat, akiknek még soha nem volt barátnőjük, pedig mind intelligens (az egyikük pl. a legokosabb ember, aki ismerek), vicces és kedves, van, aki baromi jól néz ki, van, aki kevésbé. Mégis rettentő szerethetőek, és biztos vagyok benne, hogy igen is meg fogják találni a párjukat. Aki hisz magában és próbálkozik, az előbb, aki pedig félénk és bizonytalan, az később...

Sőt, ismerek lányok közül is olyat, aki 21 éves, kedves, baromi okos, sokoldalú, színes egyéniség, gyönyörű (modellkedik is), mégis még SOHA nem volt barátja.

Ez baromi sok mindenen múlik, nem olyan egyszerű, hogy akarok találni valakit, és egyből találok is. Kitartónak kell lenni, nem feladni és BÍZNI MAGADBAN.

Persze az megint egy más dolog, hogy vannak szükségletei az embernek. Szerintem pont emiatt is tudott az ember az állatok fölé emelkedni, mert képes korlátozni az ösztöneit. Ha most azt mondod, hogy azért mennél prostihoz, hogy végre láss meztelen nőt és végre dughass, akkor mit mondanál, ha végre összejönnél valakivel és mondjuk évek óta együtt vagytok? Akkor jönne az, hogy de még életedben csak egy nőt láttál meztelenül és egy punciban jártál, most ki kéne próbálni többet is?...

Persze létezik ilyen és olyan ember is.

Viszont ha olyan fajta vagy, aki igen is képes lenne pénzt kiadni a testi szükségletei effajta kielégítésére, és ebből kifolyólag feltehetőleg egy párkapcsolatban sem tudna hűséges maradni, akkor vajon miért érdekel egyáltalán a lányok véleménye erről a dologról?

20/L

2011. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
tetszene, hogy legalább enyire talpraesett, viszont aids-tesztet lehet kérnék tőle...
2011. nov. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

23:09


Baromságot írtál.


Attól, hogy az ember senkinek sem kell, nem tud csajozni, nem tudott magának való lányt találni, ebből még nem jön az, hogy párkapcsolatra alkalmatlan lenne. Ha esetleg egy lány sem áll szóba vele, arról nem tehet.


Ha az ember senkinek sem kell, akkor mást nem tehet, minthogy prostihoz megy. Az a szánalmas, aki lehordja ezeket az embereket.

2011. nov. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!