Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most tetszek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most tetszek neki v sem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy csávó,a volt pasim barátja (aki egyébként nekem is nagyon jó haverom) aki tetszik nekem. Múlt hétvégén együtt buliztunk és jól megvoltunk.. a végén azt mondta hogy ezt meg kell ismételjük és amúgy egész éjjel tapizott és együtt táncoltunk de nem volt semmi csók semmi..Amikor meg jártam a barátommal akkor is egyfolytába becézgetett, hulyéskedtunk és nagyon jó fejnek tartottam és tartom is mai napig. Jó a szövege, mikor telefonálunk akkor is utal arra hogy tetszek neki. De most mondta a volt pasim hogy a hátam mögött szőke ribancnak nevezett és nem is egyszer..nem tudom most mit érez irántam..barátként tekint rám esetleg tetszek neki vagy utal? De amikor együt vagyunk mindig jókat röhögünk és nagyon nagyon jól érzem magam vele:)akkor mindig becéz..de nem értem mert mocskol a hatamnál ha multkor is alig akarta hogy haza menjek a buliból és azt akarta hogy minnél hamarabb menjünk együtt valamerre.. Vagy talán ő se tudja mit érez? Vkinek vmi jó tanácsa?:(
2011. nov. 27. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
csak megakar dugni, engedd neki hisz erre vagy hivatott..
2011. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert minden társaságban nagyon jó fej és ha baszhatneka van akkor már mással megtehette volna...s ha igazad van akk buliba legalább mert nem smárolt le?
2011. nov. 27. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:

22:02


ha lehetne, legalább 5 zöld kezecskét tolnék :-)

2011. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kezecskét nm értem..
2011. nov. 27. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!