Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20 on éves lányoknak is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 on éves lányoknak is a gyerekarcú 18 nak tűnő pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Itt egy 20 meg egy 23 éves csaj is rá van kattanva a kb 18 nak tűnő nőies arcú pasira. Mit esztek a nőies arcon? Elég furcsa az.


2011. nov. 27. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát az én arcom már sehogy nem néz ki mert 10 éve boxolok és az elég volt hogy szétverjék :D

17/f

2011. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A világon van pár milliárd csaj. Igen, van amelyiknek ez jön be. És? Van olyan akinek nem. Ezért vagyunk különbözőek.
2011. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én huszonéves vagyok de mindenki 16-nek néz és személyit is kérnek ha valami olyat veszek és érdekes módon mégsem vagyok páwa.De ezt örököltem anyai ágról ott mindenki kortalan.
2011. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mégis azt látom mindehol, hogy az összes ilyen csaj, csak az ilyen pasikkal jár. Még 20 on 1-2-3 éves korban is. Olyan 28 fele kezdenek erről leszokni a lányok. Ez az egyik barátom képe. Mindenhol kint van.


[link]

2011. nov. 27. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:
A csajoknak is a pööcsöslányok jönnek be.
2011. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
max. dísznek jó az ilyen.
2011. nov. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a haj mindig is divat volt a férfiaknál.Megnéztek egy iskolában egy tablóképet , nincs olyan évjárat ahol ehhez hasonló vagy ilyen haja van némelyik srácnak.Persze akkor még nem vagy máshogy formázták a hajukat.Édesapámnak is volt ilyen haja pedig az nem volt és nekem is hasonló.
2011. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem speciel bejönnek. De őszintén... hülyén is érezném magam egy kifejezetten férfias pasival, mivel korom ellenére 16-nak szoktak tippelni a kislányos arcom, és a magasságom miatt. De, ahogy egy korábbi válaszoló is mondta, vannak, akiknek nagyon nem jönnek be. Ha te nem ilyen vagy, akkor nem olyan csajjal fogsz összejönni, aki az ilyen srácokra bukik. Plusz, sose lehet tudni, mit hoz az élet, és kibe szeretsz bele.

21/l

2011. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja engem is mindig 16-17-nek néznek és kérnek személyit is, ahol szokás...


Pedig már 22 vagyok.


Nem vettem észre, hogy nagy sorban állnának értem a lányok.

2011. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 FarY válasza:
Ja, tőlem is elkérték még a személyit cigivásárlás végett, pedig csak anyunak ugrottam le a boltba, én nem is szívom azt a szart. A buszon is még a gimis diákommal bliccelek, pedig már 23 múltam. Barátnő téren pedig én is hadilábon állok már lassan egy éve.
2011. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!