Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak barátot lát bennem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátot lát bennem a pasi, ha meg meri mondani a véleményét, mer velem keményebben beszélni?

Figyelt kérdés
Nagyon az elején vagyunk az ismeretségnek, és volt már, hogy simán megmondta, ami nem tetszett neki (ha pl mondtam valamit ami szerinte nem volt megfelelő), úgymont "lecsesz". Semmi kertelést nem ismer. Szóval teljesen nyíltan beszél velem, nem játssza meg magát. Tetszhetek neki, vagy csak egy barátot, egy "akárkit" lát bennem, és ezért mer velem ilyen lenni?
2011. nov. 27. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, pasiknál nincs olyan, hogy csak barátságból barátkoznak egy lánnyal. Ha nem is járna vele, legalább egyszer megdugná. Szóval sztem simán szókimondó a skac.
2011. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:( Remélem nem csak arra kellek neki, mert ő nekem tetszik és járnék is vele-ha ő is akarna velem.
2011. nov. 27. 22:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Hosszú ideje nem volt senkim, mert az előző kapcsolatom nem jól végződött, és sok időbe telt míg összeszedtem magam.
2011. nov. 27. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Első jó hülye vagy. Miért ne lehetne csak úgy barátkozni valakivel?
2011. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt fiúk mondták nekem. Az összes. Nyomitól a legnagyobb arcig mindegyik.
2011. nov. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!