Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fitymaszűkületem van, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkületem van, van egy ötletem, szerintetek működhet a következő ötlet? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval ilyen enyhébb fajta fitymaszűkületem van, hátra tudom húzni bármikor a bőrt, petyhüdt állapotban nincs semmi probléma, csak merev állapotban szorít, és akadályoz egy kicsit szex közben, el tudok menni, csak mégis érzem.. az lenne a tervem, hogy minden nap ameddig fürdök hátrahúzom, közben néha erekcióm van, akkor szorosabb, de ha ezt megismétlem párszor, várható, hogy hetek, esetleg hónapok múlva megnyúlik annyira, hogy elfogadható legyen? Vagy gondoltam arra, hogy mindig hátrahúzva lenne, csak akkor eléggé érzékeny mindenre, és ha úgy van erekcióm, akkor elég fájdalmas tud lenni (mert gondoltam fürdés közben kiázik mindig, akkor nem annyira fájdalmas). Szerintetek működhet, esetleg valaki próbálkozott hasonló modszerrel, milyen eredménye lett?
2011. nov. 27. 23:58
 1/9 Napkiraly ***** válasza:
Hátöö, az orvosi megoldás ugye tudjuk... Szóval akkor egy hónapig nem ránthatsz rá ha megoperáják, és az nem jó. Az ötlet nem rossz, én megspékelném azzal, hogy merev állapotában tenék rá szigetelőszaagot, hogy ne csússzon előre. Vigyázz h fel ne repedjen, mert akkor vérzik!
2011. nov. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Túl szoros ahhoz, hogy magától visszacsússzon, annyira nem szűk, hogy vérezzen.
2011. nov. 28. 00:09
 3/9 anonim ***** válasza:
csak ezzel meg az a baj, hogy ha sokáig csinálod, arra is van esély, hogy az erőltetéstől tovább szűküljön, ha meg nem csúszik vissza merev állapotban, akkor meg elszoríthatja a makkot, ami hosszútávon a pénisz deformálódásához vezethet. szerintem menj el egy nagyon jó urológushoz, és majd ő megmondja mit kell csinálni, de mondjuk én nem tartom hülyeségnek a metélést sem, akárki akármit mond rá nekem csak előnyöm származott belőle és amúgy a csajok imádják ;)
2011. nov. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd a saktert!
2011. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
36%

szerintem menj orvoshoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EZ NAGYON GÁZ!!!! :-P

2011. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

alászorul a kimosatlan túró,nagyon gusztustalan!

az összes lánynak hányingere van tőle,ha ilyet lát!

sürgősen csinálj vele valamit!

2011. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Napkiraly ***** válasza:
Én azt mondom próbálja meg, sokat nem veszíthet. Hátha bejön, és akkor 30 nappal többet tudja élvezni. Azt a 30 napot soha senki nem adja vissza
2011. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jövőhéten elmegyek orvoshoz, ha nincs semmi változás. Egy szóval nem mondtam, hogy nincs tisztán tartva, minden nap tusolok..
2011. nov. 29. 00:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor én szerencsés vagyok! Nekem is ez volt, még volt olyan szűk is, hogy ha mereven hátrahúztam, akkor beakadt a makkba, és kűzködtem, míg visszatoltam. De egy idő után, helyrejött, és még nincs teljesen helyre jőve, de már annyira jó, hogy mereven könnyedén húzom, sőt magától is hátrahúzódik :) Szerintem neked is beválik.
2012. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!