Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, az imponál nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az imponál nektek ha egy pasi memóriája kiváló?

Figyelt kérdés

leginkább számokat és neveket megjegyzek, és sosem felejtem el őket. több 100 telszámot tudok fejből, rendszámokat, melyik haverom hol lakik(utca, hazszam).

még egyelőre képes vagyok befogadni az adatokat, szerintem nekem 4gigás lehet a ramom.


2011. nov. 27. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát, legalább a névnapját/szülinapját nem felejtenéd el a barátnődnek... Bár, ha tudálékos vagy az 100%-ban inkább taszító lesz.
2011. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jah és az informatikai jellegű, humorosnak szánt megjegyzéseket ne erőltesd, ha nem mennek inkább...
2011. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pl elég 1x elmondani nekem egy mo-on beluli telszamot, es orokre megjegyzem. berugva szoktak elmondani nekem a csajok a nevuket, lakhely, es kor, es masnap vissza tudok ra emlekezni :S Arra is emlekszem hogy 5eves koromba mik voltak a szobamban es hogy helyezkedtek el. igy 17 evvel kesobb lerajzoltam es 1 az 1ben megegyezett. Nem viszolyogtok az ilyen pasiktol?:D
2011. nov. 28. 00:04
 4/12 A kérdező kommentje:
azokat is tudom szuletesnap, nevnap, az egesz csaladi koromben, meg mindent ami szam. :S
2011. nov. 28. 00:05
 5/12 anonim ***** válasza:
ne fényezd már ennyire magad mert a végén még el csattanok.
2011. nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez előny is lehet, de hátrány is. Hátrány, ha mellé okoskodsz. 21L
2011. nov. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ha a RAMod lenne 4 gigás, alvás után reggel tanulhatnád újra az egészet :D

(tudom, ez is baromság, mivel az agy energiaellátása nem szűnik meg alvás közben sem, viszont én mégis inkább a vinyóhoz hasonlítanám az agynak ezt a területét)

egyébként én számokat egyáltalán nem tudok megjegyezni :(

2011. nov. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, imponál, nem is kell más. Lehetsz nyugodtan büdös, ápolatlan, csak a memóriád legyen jó. Bocs, kiváló.


Nézd, nem egy rossz dolog, ha egyedül is eltalál a házig, és még fel is tud hívni, ha lemerül a mobilja, plusz egy "Boldog ****napot" is elhagyja a száját a megfelelő napon, és tényleg nem akarlak megbántani, de valahogy nem tud izgatni az a több 100 telefonszám. Ja, meg a 4 gigás agyad se....

Ja, és még valami: én is tudom, hol laknak a barátnőim, sőt, a rokonaimat is megtalálom. Nekem hány gigás a ramom?

2011. nov. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
persze bejön, én kifejezetten arra izgulok, ha szex közben felmondja a telefonkönyvet 20L
2011. nov. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 28. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!