Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki mindig tökönrúg, hogy tudnám leállítani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval megtudott rólam vmit és most azzal zsarol hogyha nem engedem hogy tökönrúgjon akkor elmondja mindenkinek. Már többször is megtette, mindig azzal jön hogy ez az utolsó de sose tud leállni. Néha olyan erőset rúg hogy alig birom elviselni.

Lécci adjatok vmi ötletet, már nem birom tovább :(


2011. nov. 28. 00:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
100%

na mi az a nagy titok?

ha nem valami bu.zis sztori akkor szerintem hadd mondja.

2011. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 A kérdező kommentje:

Elég komoly dolog, nem velem kapcsolatos de ha az illető megtudná akire vonatkozik akkor nagyon rosszul esene neki és ezt nem szeretném.

Azis lehet hogy a csaj se mondaná el, csak blöfföl de nem merem megkockáztatni.

2011. nov. 28. 00:18
 3/107 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 A kérdező kommentje:
Nem bánthatom mert akkor meg még engem csuknak el vagy rugnak ki a suliból ezért. Amit meg ő csinál az meg nem látszik, meg még jól is szórakozik rajta.
2011. nov. 28. 00:22
 5/107 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hagyd hadd mondja el.

lehet, hogy nem fogja, de az is lehet, hogy igen na ésss?

ki ne szarja le.

legalább békén hagy.

és ott van az is hogyha elmondja lehet, hogy ugyanígy basztatni fog akkor meg már....

neked is be kell keményítened.

korotok?

2011. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
100%

remélem ez a kérdés fake, ne legyél ennyire "töketlen"

ennél már az is jobb, ha a fél világot megbántod :D

2011. nov. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 A kérdező kommentje:

Kizárt dolog hogy ez most kiderüljön, úgyhogy azt nem lehet.

Attól tartok bele kell törődnöm hogy még ez lesz egy darabig.

Próbálom elkerülni de kb 1 héten 1x összefutunk és akkor megteszi.

am. 18 évesek vagyunk

2011. nov. 28. 00:27
 8/107 A kérdező kommentje:
A fél világot inkább bántanám meg mint akiről a titok szól, ő egy nagyon rendes ember és szeretem ahhoz hogy engedjem hogy ez kiderüljön.
2011. nov. 28. 00:29
 9/107 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a tökönrúgásosdit többet ne engedd meg, semmilyen áron! Csodálom, hogy van még ilyen ember, de jót derültem rajta.

Szóval lehet, hogy fölveszik barátnői videóra aztán majd azzal kezdenek zsarolni, hogy föltöltik valami videómegosztóra, hogy hogyan rúgják szét a golyóid. :DDDDDDDDDDDD

Én semmi pénzért nem hagynám!

2011. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/107 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd...én nő vagyok, és kaptam már pofont férfitól, de a helyedben akkorát levernék ennek a csajnak, hogy beleépül a falba. A jó édes apukáját rúgja tökön heti rendszerességgel, azt...


Mondd el, mi az a titok, ha akarod írd le privátba, nekem úgy is jó.

Ne hagyd magad zsarolni.

2011. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!